Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Bardzo proszę Was o Pomoc.

  Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zamieszkają w moim mieszkaniu na kilka, może kilkanaście dni.

  Adres mieszkania: Warszawa-Bemowo

  Z decydowałem się na ten krok, jako że widziałem że już raz ktoś miał podobny problem i Wykopowicze mu pomogli.

  W skrocie,

  W mieszkanie od ponad dwoch lat wynajmowalem parze pakistanczyk i polka, po 2 latach maja dwojke bachorow i prawdopodobnie trzecie w drodze, na pytanie kiedy sie wyprowadza odpowiadaja ze nigdy :D nie palca za wynajem od ponad 6m mieszkanie wygladlad mocno sredni (wiadomo muslimska dzicz), umowa juz nieobowiazauje mieszkanie zajmuja nielegalnie.

  Podsumowaujac szukam dwoch panow ktorzy zamieszkaja z ta urocza para za darmo na kilka, może kilkanaście dni dodatkowo dostajac za to kase (do uzgodnienia) oraz pare litrow wodki do konsumcji TYLKO NA MIEJSCU :) co by nie bylo za smutno z nasza kochana para :D

  Mam nadzieję, że Wasza obecność sprawi, że para odejdzie w siną dal :)

  Dodatkowo powiesze w miszkaniu kartki z informacja ze "przebywajac w nim zgadzasz sie na nagrywanie" i oczywiscie was poprosze byscie nagrawali nasza urocza pare a filmy na wykop i YT

  Sprawy finansowe do dogadania

  Będę wdzięczny za pomoc

  Ogłoszenie powazne i prawdziwe !!! INFO PROSZE NA PRV !!!

  WSZYSTKO ROBIONE BEDZIE NA LEGALU UMOWA NA WYNAJEM DLA WAS ITP.....

  #wynajem #niechcianilokatorzy #pdk #czynsz #mieszkanie #lokatorzy
  pokaż całość

  odpowiedzi (138)

 • avatar

  Jestem padnięty fizycznie, ale szczęśliwy i wdzięczny za tyle pozytywnych komentarzy:)
  Korzystając z ostatnich chwil na oddziale chciałbym zostawić małą cząstkę siebie na tym oddziale i pomóc tym dzieciakom.

  Oddział jest na 20 łóżek, dzieci leżą w salach wieloosobowych po 8 osób (4 dzieci + 4 rodziców). Rodzice śpią pod łóżkiem dzieci. Świetlica jest zamknięta ze względu na brak wolnych izolatek. Latem temperatura jestem 25+ ze względów epidemiologicznych obecna wentylacja jest bardzo niekorzystna. Dzieci leżą w takich warunkach często po kilka miesięcy bez wyjścia. Oddział jest zamknięty więc zostaje bardzo wąski i krótki korytarz. Sam bardzo przeżywałem i dostałem w głowę przez kilkumiesięczne pobyty na tym oddziale :/

  We wtorek mieliśmy 23 przyjęcia (w tym parę nagłych) i po prostu trzeba cudować. Każdy stara się stawać rzęsach no ale oddział cudownie się nie powiększy. Podobne sytuacje są bardzo często.

  Są zbierane fundusze od czasów kiedy ja leżałem na oddziale (2014) na nowy oddział.Ponad 31 mln złotych, mimo uzyskania dotacji będzie potrzeba 4.6 mln złotych wkładu własnego. Od kilkunastu lat działa fundacja Dzieciaki Chojraki kierowana przez pana prof. Wachowiaka (kierownik kliniki) i rodziców byłych pacjentów klinki hematologii i onkologii dziecięcej w Poznaniu. Wybudowali już oddział transplantacji szpiku kostnego na którym leżałem.
  Pozwolenia są, plany oraz chęci i wiedza również. Brakuje funduszy.

  Jeżeli ktoś chce pomóc (wykopać, wpłacić parę złotych) to zachęcam.

  Dzięki jeszcze raz :)
  #medycyna #zdrowie #oswiadczenie #poznan
  pokaż całość

  odpowiedzi (150)

 • avatar

  #rozrywka #zagadkihuriego

  **Zapraszam do kolejnej zabawy! Zabawa polega na odgadnięciu kto znajduje się na obrazku.

  Każde 25 plusów usuwa losowo z obrazka jeden kwadracik. Kto pierwszy odgadnie zostanie zasypany plusami (podczas ostatniej wygrany otrzymał 650 plusów!). Ostatnim zwycięzcą był @Kicer86. Zapraszam do brania udziału. Zagadka z gatunku nie łatwych.**

  GŁÓWNE ZASADY GRY:
  1. Gra rozpoczyna się w momencie dodania przeze mnie zagadki. Zagadkami są obrazki zasłonięte kilkudziesięcioma kwadracikami które usuwane są po pojawieniu się określonej liczby plusów przy wpisie.
  2. Gra polega na odgadnięciu w jak najkrótszym czasie co znajduje się na obrazku.
  3. Kwadraciki usuwane są losowo.
  4. Tagiem pod którym będę od tej pory umieszczał wszystkie swoje zagadki będzie tag "zagadkihuriego".
  5. Obrazki będą zróżnicowane jak tylko się da, począwszy od postaci fikcyjnych przez miejsca na mapie Polski, świata, charakterystyczne zabytki, potrawy, pojazdy, maszyny, urządzenia, skończywszy na wydarzeniach historycznych.
  6. Każdy może udzielić dowolnej liczby odpowiedzi.
  7. Gra kończy się w momencie w którym ktoś udzieli poprawnej odpowiedzi. W tym momencie zostaje ogłoszony zwycięzcą, a społeczność w zamian za jego ponadprzeciętną wiedzę nagradza go plusami :)
  8. Obowiązuje zakaz wstawiania zdjęć! Odpowiedź musi być pisemna i zawierać wszystkie informacje o które poproszono w wpisie zagadki.
  pokaż całość

  odpowiedzi (228)