Wpis z mikrobloga

ostatnio chłop doszedł do wniosku że to jednak nie krzywa morda czy #autyzm (sam w sobie) a właśnie #fobiaspoleczna jest zdecydowanie najgorszym i najbardziej okaleczającym życie gównem

depresje sresje bordery bipolary schizoidy psychopatie z tym wszystkim ludzie potrafią prowadzić w miarę normalne życie a już zwłaszcza społeczne
brzydal o ile tylko jest dynamiczny i wygadany w końcu zainteresuje jakąś kasię czy monikę
nawet autystyk przy odrobinie szczęścia\* może mieć w miarę udane życie towarzyskie a nawet babę
o ile tylko właśnie nie ma tej #!$%@? fobii społecznej\* i jest względnie dynamiczny to odnajdzie się na jakimś pyrkonie czy innym zlocie tramwajofilów może nawet wpadnie w oko jakiejś aspijce i będą żyć razem długo i szczęśliwie koniec

a socjofobik?
zawsze wszędzie w każdym możliwym środowisku typu szkoła praca czy kurs szydełkowania będzie siedział cicho w kącie i przyglądał się jak ludzie dookoła normalnie rozmawiają śmieją się nawiązują znajomości po prostu żyją
nigdy nigdzie nie rozepchnie się łokciem nie zawalczy o swoje
w szkole nigdy nie pójdzie na żadne kółko naukowe nie weźmie udziału w żadnym evencie nie zaangażuje się w żadną inicjatywę nie zrobi nic co wymagałoby jakiegokolwiek wychylenia się i narażenia na bycie ocenianym
z szukaniem pracy też powodzenia przy totalnym braku wiary w sb i swoje kompetencje oraz skrajnym totalnie paraliżującym lęku przed odrzuceniem albo ww byciem ocenianym
w sumie to nawet samo głupie chodzenie do szkoły nie jest wcale takie oczywiste bo niektórzy i tego za bardzo się boją
wieczna przewlekła permanentna samotność izolacja osamotnienie
zawsze wszędzie wszystko sam sam sam sam sam sam i sam
w nikim wsparcia w nikim pomocy w nikim porady w nikim pocieszenia radź sobie ze wszystkim sam rób wszystko zawsze i wszędzie sam
można niby próbować to leczyć ale trzeba by najpierw znaleźć odwagę żeby wgl zgłosić się po pomoc xd co może być truuuuuuudneeeeeee (i wcale nie daje gwarancji poprawy)
internet? no niby fajne miejsce dla #!$%@? ale aktywnie udzielają się (że nie wspomnę o nawiązywaniu znajomości) i tak tylko ci dynamiczniejsi a takie true spierdoxy boją się nawet odezwać i tylko czytają xd ;//

#damskiprzegryw przy odpowiednim stopniu wycofania też nie jest problemem (w sensie jest jak najbardziej realny czyli jest problemem xd) bo wbrew czarnoczopkowym teoriom wokół mocno wycofanej szarej myszki wcale nie skacze wianuszek adoratorów/bankomatów i może ona prowadzić zupełnie totalnie piwniczny żywot obarczony dokładnie tymi samymi problemami jakie opisałem w poprzednim akapicie (aczkolwiek w przeciwieństwie do chłopa ma jakieś tam niezerowe szanse że znajdzie się rycerz na lśniącym koniu chcący ją ratować)

\*tzn jeśli jakimś cudem nie byli gnojeni prześladowani i niszczeni w okresie kiedy kształtuje się psychika
ciężko o to w tym #!$%@? świecie mając autyzm i nie mam totalnie pojęcia jak to robią no ale zdarzają się takie przypadki

#przegryw #blackpill ##!$%@? #osobowoscunikajaca #nerwicalekowa #zaburzenialekowe #zaburzeniapsychiczne #psychologia #psychiatria #gownowpis #oswiadczeniezdupy #przemysleniazdupy #takaprawda
Chodtok - ostatnio chłop doszedł do wniosku że to jednak nie krzywa morda czy #autyzm...

źródło: comment_1670340172g7sIcFIiSBRghyvwJwx9aQ.jpg

Pobierz
  • 71
#!$%@? prawda


@KalashnikovMirasnikov: Mógłbyś rozwinąć? Bo ja jako ta wycofana szara myszka, która ma wiele cech wskazujących na bycie w spektrum autyzmu, zgadzam się z tym, co pisze OP (ja akurat nie jestem dynamiczna). I tak wygląda życie wielu osób, niezależnie od płci, które mają problemy z nawiązywaniem kontaktów, komunikacją i ogólnie są "upośledzone społecznie", obojętnie, co jest tego przyczyną.

człowieku widziałem na własne oczy u koleżanki w robocie co jej
@choochoomotherfucker: Załóż sobie tindera,badoo czy yubo(takie bardziej do szukania znajomych) naprawde zobaczysz ile będzie ci typów pisać byle pisać. Ja nie twierdze, że nie ma różnicy pomiędzy wyszpachlowaną instagramerką a wycofaną dziewczyną. Ty jako kobieta i tak dostaniesz atencje oczywiście będzie pełno zboków ale i tak znajdzie się kilku chłopów co będą ci koło dupy latać. Gdybyś była wycofanym facetem i do tego brzydkim to ty nawet szansy w postaci pary
@Mijun: mówię o tym co zawsze zadziała. Bycie ładnym pomaga i rekompensuje wiele rzeczy, ale ile jest ładnych osób w społeczeństwie? Tylko ładne osoby mają znajomych i są w związkach?
@srednibrat: nie zgadzam się. Myślę, że jak będziesz mówił dużo o jakichś pierdołach to jest większa szansa że kogoś poznasz, niż jakbyś miał gadać mało, ale z sensem
Jak jestes ladny to brak dynaminy jest wybaczany i ludze sami do ciebie wychodza z inicjatywa


ale ja nie piszę o braku dynaminy tylko o byciu totalnie wycofanym i unikającym o takiej antydynaminie xd
plus jeśli dla kogoś od dziecka ludzie są mili i wychodzą z inicjatywą to sobie raczej jakąkolwiek pewność sb i socjalskilla wyrobi xd


@Mijun:
z socjofobia idzie skutecznie walczyc/leczyc ja i po paru latach juz jej nie ma.


no tak a potem jeszcze szybko nadrabiasz straconych kilka-kilkanaście lat życia i rozwoju społecznego/emocjonalnego/towarzyskiego/życiowego i żyjesz sb zupełnie normalnie jak zupełnie normalny człowiek

Z krzywda morda sie rodzisz i z krzywa morda umierasz.


trochę krojenia kości twarzoczaszki (plus rehabilitacji) i ryj jak nowy będziesz mieć

@typowyWykopekMizogin:
@raison_detre: Myślę, że jak będziesz mówił dużo o jakichś pierdołach to jest większa szansa że kogoś poznasz, niż jakbyś miał gadać mało, ale z sensem

Poznanie kogoś nie powinno być celem samym w sobie. Zapoznać jest zdecydowanie prościej, niż utrzymać. A gadulstwo niesie wiele zagrożeń.