Wpis z mikrobloga

Praca z Defil Lotos wre. Z racji, że #gitara była mocno przerobiona (wstawiona elektryka z modelu Jola), trzeba wypełnić ubytki.
Napierw wyrównać dziury, uzupełnić wstawkami i dopiero obrabiać dalej deskę. Zakupiona została nowa ramka. I trzeba odtworzyć Logotypy DEFIL LOTOS. Następny etap, to obróbka dechy a potem malowanie :)
Reszta w komentarzach.
#gitaraelektryczna #gitarabasowa #naprawiajzwykopem #muzyka #instrumenty
Pobierz KLM13 - Praca z Defil Lotos wre. Z racji, że #gitara była mocno przerobiona (wstawion...
źródło: comment_1670345591OD7exSfRyAceavieXgnAN8.jpg
  • 10
@KLM13: Ależ te instrumenty to był paździerz niesamowity, typowa polska myśl muzyczna na miarę tamtych czasów kiedy za oceanem królowały doskonałe Fendery :D Niemniej jednak ciekaw jestem końcowego efektu.
@LordLookas: Oczywiście masz rację. Ale "największych" wtedy było stać na Fendera albo Gibsona. Niemniej, mój Lotos będzie "podrasowany" elektryką i pickupami, dlatego jest możliwe, że będzie grał odrobinę lepiej od oryginału :)
@KLM13: Podziwiam, że chce ci się ratować taki paździerz, chyba bym wolał jednak kupić zniszczonego fendera etc i go sobie zrobić skoro masz takie umiejętności i sprzęt. Nie wiem po co wkładać tyle pracy i hajsu w coś co już na starcie jest totalnym dnem. W każdym razie zawsze podziwiam ludzi z takimi umiejętnościami i zacięciem.