Wpis z mikrobloga

twój komentarz jest tak bezdennie głupi i z czapy wzięty, że nawet nie wiem od której strony go rozłożyć xD już nawet gdybyś napisał "pomidor" to by było prościej


@oliwkowemydlopodprysznic: nie ma to jak konkret

akurat od konfederacji to wszystko jest lepsze XD A najlepszym na to dowodem jest fakt, że po wejściu do sejmu stanowili de facto przybudówkę pisu głosując tak samo ¯\(ツ)/¯


@SkorpionX: Czyli się zdecyduj PiS są
Naprawdę gdybyś odpisał "pomidor" to mógłbym chociaż stwierdzić że jesteś trollem i olać, ale żeby zinterpretować mój komentarz w taki sposób to trzeba mieć poważny niedowład w obrębie półkul mózgowych - dlatego nie oczekuj ode mnie merytorycznej odpowiedzi na takie zwarcie w synapsach xD


@oliwkowemydlopodprysznic: polecam się z tym zapoznać https://www.wykop.pl/wpis/69335119/heheszki-bekazkonfederacji-4konserwy-neuropa-polit/#comment-246105589 a tu nie ma co komentować, argument z republikanami to też był dopiero "pomidor", takiego słabego dawno nie widziałem.
@Kaczypawlak: człowieku, bez kontekstu jakie ustawy były głosowane wspólnie a jakie odrzucane to sobie możesz w dupę wsadzić taki obrazek XD dosłownie w arcie skąd to wziąłeś jest:

Ponad 400-osobowa większość sejmowa była zgodna w kwestiach ratyfikacji umów międzynarodowych, dostosowania polskiego prawa do prawa unijnego (nawet eurosceptyczni posłowie Solidarnej Polski głosowali "za"), a także w wielu sprawach dotyczących pomocy obywatelom. Na przykład przy ustawie wprowadzającej tzw. mały ZUS – 433 głosów
@bastek66: nie, to ty właśnie fikoła #!$%@?łeś bo najważniejsze rzeczy za którymi głosowali razem są łatwe do sprawdzenia, bo było o tym głośno w mediach xD Np głosowali wspólnie za utrzymaniem stanu wyjątkowego w związku z granicą, ale już przeciwko PiS w sprawie pomocy dla ukraińców. Z zaostrzeniem aborcji PiS poparli, ale już w głosowaniach dotyczących pierdół jak np przerwa w obradach (tak, takie rzeczy też są tam uwzględnione) potrafili jako