Wpis z mikrobloga

@Monialka: @eurphie: Pytam głównie by za wcześnie nie ściągnąć nie na tę platformę na której mi bardziej zależy. Zaraz ściągnę i porównam z wersja PC. SideQuesta będę ogarniał na dniach. Na razie gogle świeżo skonfigurowane i testuję na grach z PC które mi zostały z Rifta. Pierwsze wrażenia oprócz rozdzielczości to pady i gogle Rifa imo lepsze. No i muszę słuchawki jakieś kupić bo Quest 2 to głośników nie ma
@kurvvawszystkozajete: no własnie. Normalnie grałem w Beat sabera na goglach bez żadnych słuchawek. Dźwiek jak na takie wbudowane głośniki był całkiem wystarczający do gry.

Więc nie wiem o co ci chodzi z tym, że głosników nie ma¯\_(ツ)_/¯
@qball: No ma, ale ich jakość jest biedna. Brak niskich tonów, słyszysz wszystko dookoła i wszyscy słyszą twoja grę. Z uwagi na to, że są na wysokości skroni dźwięk przestrzenny też nie jest idealny, a to ważne w grach pokroju HLAlyx.

@dryndol: Jeżeli ten płaski dźwięk jest wystarczający, to zagraj sobie na zwykłych słuchawkach. Zobaczysz różnicę. Na dobrych słuchawkach łatwiej jest wyczuć rytm. Zobacz też, jak były rozwiązane słuchawki w