Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Evarrrez: zipp pro 50 i, piłowanie do żeby tylko osiągnąć 40kmh xD proszę kup chociaż pro 125 ale i tak lekkie są one jak rowery i nie jeździ się przez to pewnie
@Evarrrez: Bierzesz markową 125ccm używana jakaś tania, latasz sezon i decydujesz co dalej czy idziesz na prawko czy kupujesz większe czy olewasz czy co tam wolisz. Daruj sobie 50ccm to nie jedzie i nie możesz nawet tym wjechać na drogę ekspresowa to co to za pojazd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Evarrrez: żadna 50, kilka razy w życiu jechałem na jakiejś 50cc to się zastanawiałem kto takie gówno kupuje i po co. Szukaj jakiejś 125cc już teraz nim ceny normalne, kup i w czerwcu wsiadasz. I tak sezon rusza dopiero w kwietniu.daj znać jaki budżet i czego dokładnie szukasz to może uda mi się coś doradzić
@Evarrrez 125 ma więcej do motocykla niż 50. Jeśli chodzi zarówno o prędkość jak i ciężar i zachowanie.
Jeśli gadasz o zabiciu się na 125 to po co ci odblokowana 50? Na tym też możesz się zabić i to nawet szybciej bo nie masz mocy żeby szybko uciec. A to akurat jest ważne. Nie samym hamowaniem jeździsz bezpiecznie.
Jak chcesz kupić sobie Moto na zimę to od razu kup kurtkę i spodnie