Wpis z mikrobloga

@Fr0g6ster: Nie interesuję mnie co mógł zrobić, ja go od początku nie lubiłem, ale patrze na temat neutralnie. Zwróciłem tylko uwagę na celowy błąd w memie, który mija się z prawdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@serniczek_z_rodzynkami:
To, że miał do podpisania kilka tysięcy a nie kilka? Rozumiem, że jak ukradną Ci 8 tysięcy złotych, nie będziesz miał problemu, że policja w protokole wpiszę Ci kilka złotych?

Definicja kilka to przedział od 3 do 9. Rozumiesz teraz z czym się mija? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bulczan:

Rozumiesz teraz z czym się mija?


Nie?

Ale możesz mi to wytłumaczyć.

Bo dalej nie rozumiem jak ktokolwiek kto napisał książkę, która schodzi w tysięcznych nakładach, traktuje swoich klientów, czytelników i fanów jak gówno - stosując frazesy jak "katarze" czy "bolącej rączce".
Bo dalej nie rozumiem jak ktokolwiek kto napisał książkę, która schodzi w tysięcznych nakładach, traktuje swoich klientów, czytelników i fanów jak gówno - stosując frazesy jak "katarze" czy "bolącej rączce".


@serniczek_z_rodzynkami: spoko, też tego nie rozumiem. Ja nie bronię Wolskiego tylko mówię o odniesieniu się do tego co jest w memie napisane, a jest nieprawdą. Wolski miał do podpisania kilka tysięcy egzemplarzy, a nie KILKA.

Prosta matematyka, załóżmy, że jedną książkę