Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witajcie Wykopki,

Jak miło być zielonką ;) Chcielibyśmy się z Wami przywitać. Jesteśmy młodą firmą z Wrocławia zajmującą się przede wszystkim drukiem 3D, ale również wypalaniem laserem oraz obróbką #cnc
    Nasz park maszynowy składa się obecnie z dwóch drukarek ZMorph 2.0SX oraz CrafBot2.

Będziemy czasem tutaj prezentować swoje pomysły oraz pytać Was co o nich myślicie. Oczywiście gdybyście mieli jakiekolwiek pytania związane z drukiem 3D chętnie na nie odpowiemy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do naszej pracowni.

Na dobry start i dla atencji zrobimy małe #rozdajo

Mamy dla Was fidget spinner w prawdziwie wykopowych kolorach ;)
    Losowanie klasycznie przez mirkorandom, zielonki odpadają (hipokryzja)
    Jutro o godz. 12:00 losowanie zwycięzcy

#wroclaw #druk3d #drukarki3d #fidgetspinner
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Myślicie ze spodoba się mojej dziewczynie, czy raczej wiocha?

odpowiedzi (25)

taka sytuacja wczoraj. jechalem z #berlin do #poznan zeby byc na pikniku rodzinnym u syna mojego rozowego, ktory mieszka jeszcze w PL, w malej miejscowosci pod poznaniem. w DE swieto wiec duzo rodakow zjezdzalo do ojczyzny na dluzszy weekend co przyczynilo sie do sporych korkow na autobahnie i sporego opoznienia polskiego busa ktorym akurat jechalem. bedac w poznaniu zasstanawialem sie mocno co dalej. perspektyw bylo kilka. pojechac do rodzicow, przespac sie z godzine i atakowac pierwszy poranny pociag, siedziec na dworcu i przygladac sie patologi lub zagadac z taxiarzem. taxowkarze - pazerne chlopaki. 150 za kurs i ani centa mniej (30km w jedna strone - tam i spowrotem godzina jazdy, nawet nie). wpadlem na pomysl rzucic haslo na mirko
    37 sekund oczekiwania na odzew i oto on. @krokodylek92, moj bohater. z usmiechem, w srodku nocy, tylko i wylacznie za zwrot kasy za paliwo. podjechal na dworzec, zawiozl mnie tam dokad chcialem i jeszcze mial sily po drodze prowadzic ciekawa dyskusje. dzieki wielkie mirku! dzieki Tobie spalem w jednym lozku z rozowym, nie szwedalem sie nigdzie po nocy i bedac nawet odrobine wypoczetym ruszam zaraz na piknik rodzinny. mam nadzieje ze kiedys bede mial szanse sie zrewanzowac
    #takbylo #coolstory #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (33)