Wpis z mikrobloga

@Pies_chory: Powinienes być dumny nie naszego bólu dupy mój drogi, tylko ze swojej bezmyślności . Potrzeba było Ci atencji ponad 470 osób, żeby wylać swój ból dupy o tag ? Miłego mirko-życia w taki razie.

  • 0
@waltos:

Przegryw? :) mam pasje ktora z sukcesami realizuje, dobre wyniki w nauce, 2 dziewczyny do obracania obecnie, dobre relacje z rodzica, w ktorym miejscy kwalifikuje sie do przegrywow? ;)

Po prostu lubie szydzic z ludzi.

Pozdrawiam.
@Pies_chory: w tym miejscu jesteś przegrywem, ze czujesz potrzebę udowadniania, że tak nie jest. Czy ja się ciebie pytałem o twoje życie prywatne? Szczerze to mnie #!$%@? obchodzi i jak dla mnie to, że czujesz się świetnie z tym jaki jesteś, uważasz siebie za spełnionego człowieka, posiadasz dwie laski do obracania etc. wcale nie koliduje z tym, byś dla ludzi dookoła był przegrywem.

Poza tym raczej nie tyle lubisz szydzić z
  • 0
@waltos:

Nie baw sie w psychologa bo ci to nie wychodzi ;)

potrzeba atencji? mam szczerze #!$%@? czy kogos to smieszy czy zalamuje.

Widze masz duzo wolnego czasu ze tak sie rozwodzisz nad moja osoba, wyjdz lepiej do ludzi niz masz sie tu spinac ;)
@Pies_chory: jakbyś miał #!$%@?, to byś o tym nie pisał, więc sam sobie zaprzeczasz. A o mnie się nie martw, poza tym jesteś ostatnią osobą, od której bym przyjmował rady. Tymczasem proponuję zacząć myśleć nad tym co piszesz, chociaż zdaję sobie sprawę, że to może być dla ciebie ciężkie zadanie.