Gorące dyskusje ostatnie 12h

xDDDD, grubas w końcu postanowił zrobić coś z Bombą xD
    #kapitanbomba

odpowiedzi (30)

Scena z wojny w Syrii. Klatka (freezeframe) z wybuchu pocisku czołgu, 2012 rok. Trzech żołnierzy zginęło - przeżył fotograf oraz pan na pierwszym planie

Galeria

In one of the most iconic images yet to come out of Syria's civil war, a band of rebels in an outpost in Aleppo are captured in this video frame at the exact moment a tank shell slammed into them. The only survivor, in addition to the photographer, was the one in dark silhouette, closest to the camera. Global Post's Tracey Shelton said she was filming a feature on life on the frontlines of Aleppo, camping out with the men of Noor Den al-Zenke batallion, in a two-block stretch of backstreets that had formed the final line between government troops and opposition forces. The men had been warned a tank was approaching, and were grabbing their weapons when a shell hit.

#starszezwoje - blog ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #syria #wojna #fotohistoria #myrmekochoria
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Cena na Smartwatch BlitzWolf BW-HL1 spadła z $49,99 na $19,99
    Z tej okazji mam ochotę komuś taki sprawić - bo kto bogatemu zabroni ;)

Tutaj opis wszystkich parametrów zegarka

Ogłaszam więc #rozdajo - trwa od teraz do jutra do godziny 20:00.

Zasady:
    1) Plusujesz ten wpis który czytasz

2) Wchodzisz na poniższego linka i wybierasz przedmiot, który pojawi się w NASTĘPNYM 'rozdajo' (budżet do $20 - musi być marki BlitzWolf).
    https://www.banggood.com/search/blizwolf.html?from=nav&pfrom=1&pto=20&p=7K111110034963201704

3) wrzucasz linka do tego przedmiotu do komentarza LUB jeśli ktoś już dodał taki przedmiot, to po prostu go zaplusuj.

4) cierpliwie czekasz, a ja jutro (17.10) po godzinie 20:30 ogłaszam w tym wątku zwycięzce wybranego przy użyciu Mirkorandom

5) Udział może brać każdy kogo konto założono przed datą startu tej akcji. Zielonki także biorą udział :)

Gdy wygrasz, odezwę się do Ciebie na priv i zapytam o adres na który ma zostać wysłany zegarek oraz o Twojego maila.
    Jeśli masz zablokowane wiadomości, a ja zawołam Cię w tym wątku, to Ty się do mnie odezwij.
    Zamówienie będzie szło z Chin, więc dostawa zajmie pewnie z 3 tygodnie.

pokaż spoiler z pozdrowieniami dla moderacji:

no-ref-watch no-ref-lista

#unknowrozdaje
    pokaż całość

odpowiedzi (77)