Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Biedronka One ma 360 metrów długości i jest największym na świecie statkiem handlowym. W każdą niedzielę będzie cumował u wybrzeża Polski, tuż za mierzącym 12 mil morskich (ok. 22 km) pasem morza terytorialnego. W ten sposób znajdzie się na wodach międzynarodowych i nie złamie polskiego zakazu handlu. #humorobrazkowy #heheszki #biedronka

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  Tu wstawiamy aktorów których wszyscy znają ale nikt nie wie jak się nazywają.
  #film

  odpowiedzi (110)

 • avatar

  Świętujemy rocznicę na Wykopie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcielibyśmy Wam podziękować za nasz pierwszy rok tutaj. Za wszystkie komentarze, głosy wsparcia i głosy #usunkonto ( ͡° ͜ʖ ͡°), plusy, minusy ( ͡° ͜ʖ ͡°), godziny odpowiadania na Wasze pytania, zabawę przy AMA, #wykopoczta, a także za przekazywanie przez Was 1% podatku na nasz cel, darowizny, pomoc. Za wszystko wielkie, wielkie dzięki!

  Z okazji rocznicy organizujemy małe #rozdajo. Do zgarnięcia dwa zestawy: odblask, kubeczek, magnes, kalendarz na ścianę, a wszystko znanej marki Watchdog Polska. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego znajdzie się jakaś lektura. Losowanie dwóch mirków/mirabelek przez mirkorandom w najbliższy poniedziałek. Zielonki również mogą brać udział, a co!

  Korzystając z ewentualnej atencji tego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°), mała prośba. Jest petycja do podpisania. Pomożecie? Naczelny Sąd Administracyjny wprowadził rejestr zawieranych umów, ale nie chce pokazać tych poniżej 3500 zł. Chcemy zniesienia przez Prezesa NSA ograniczenia kwotowego i publikowania w rejestrze WSZYSTKICH zawartych umów przez NSA, razem z ich skanami. Tak, by każda/y mógł szybko dowiedzieć się, na co idą pieniądze z podatków. Więcej.

  Jeszcze raz dziękujemy, miłego wieczoru!

  #watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #rozdajo #petycja
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)