Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (36)

Zupełnie nie rozumiem jak 25 letni może nie mieć własnego mieszkania. Jak jakiś chłopak w tym wieku mi mówi że mieszka z rodzicami wiem, że jest śmierdzącym leniem, któremu nie chce się wziąć nadgodzin czy pracować w weekendy, a za odlożone pieniądze woli kupić konsolę i gry zamiast nawet rodziców, żeby trochę dołożyli i kupić własny kąt. Jak można być tak nieporadnym??? Efekt wychowania czy co? Ostatnio spotkałam się z takim jednym 27 latkiem i wyszło że od 2 lat zarabia 2 tysiące netto i się cieszył że więcej niż w poprzedniej pracy.... Ludzie weźcie się za siebie, a nie później narzekacie na wykopie jakie to kobiety są złe i niedobre. Która by chciała być z takim nieudacznikiem? Ja sama nie miałam łatwo, poszłam na ciężkie studia we Wrocławiu i rodzice przez to że się im nie przelewało mogli mnie wspierać przysyłajac co miesiąc tylko 1500zl, ale spiełam się , zacisnelam pasa i jakoś przez studia przeszłam, potem kilka miesięcy byłam na darmowych praktykach, ale opłacało się, przyjęli mnie na stałe i teraz w lekkiej biurowej pracy mając 26 lat zarabiam 3500zl netto i z tego część pieniędzy odkładam na samorozwoj, szkolenia itp a nie na żarcie jak wy. No ale musiałam ciężko pracować na swój sukces, a wy to byście chcieli mieć efekty od razu, a tu trzeba cierpliwości po prostu...
    #oswiadczenie #zalesie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (57)

Gdy z kolegą porównujecie sobie fiutki, ale oba są tak małe, że ledwo widać różnicę.

#heheszki #bekaztransa #prawojazdy

odpowiedzi (18)