Wpis z mikrobloga

Patrzcie co rezuni na swoje usprawiedliwienie pisza na wykopie: @Grzesio87:

Thia:..

Nie żeby coś, ale nie tylko ukraińcy mordowali polaków:

Niemcy: koło 6 mln ofiar jeśli nie więcej

ZSRR samych deportowanych 800 tysięcy, mordowanych w więzieniach NKWD nigdy nie policzymy

Ukraińcy: od 60 do 120 tysięcy na Wołyniu

Litwini: 100 tys. ofiar w Ponarach z czego od 20 do 45 tysięcy to byli polacy.

Co do granic. Nie wiem gdzie żeś się takich głupot naczytał. Współcześnie raczej nikt tego nie rozpatruje w ogóle, bo uznanie granic Polski sprzed II wojny światowej oznazałoby uznanie że Lwów i Tarnopol należą się Polsce. Dziś Polska nie ma żadnych praw do tych ziem. No chyba że bardzo wam zależy żemy oddać "ziemie odzyskane" niemcom. Co do istnienia ja spokojnie mogę Ci podlinkować komentarze gdzie to wykopki twierdzą że to Ukraina nigdy historii nie miała oraz że nigdy nie istniała. Hipokryzja pełną gębą w skrócie ..

[]" via @Aryo #ukraina #gowno #banderowcy #upa #syf #rezuni #afera
  • 52
@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji: Bzdura i manipulacja z Twojej strony. Komentarz jest w dyskusji dot nienawiści narodowych jakimi powinniśmy pałać nie tylko do Ukraińców ale i do pozostałych nacji (i one do nas) jeżeli rozszerzyć argumentację wołyńską w sprawie naszych związków z Ukrainą na pozostałe konflikty których stroną była Polska. Najlepiej link do właściwego wątku: http://www.wykop.pl/wpis/7299010/propagandy-ciag-dalszy-http-www-wykop-pl-wpis-7297/
@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji: Ja mam raczej problem że całemu narodowi starasz się przypisać łatkę mordercy. Podobnie jak część innych wykopków. Mój stosunek do UPA był już przedstawiany dziesiątki razy i możesz sobie poczytać moje komentarze cały rok wstecz. Jeszcze zanim ktokolwiek pomyślał o majdanie i zdanie mam niezmienne. Moje podliczenie ofiar to nie umniejszanie a raczej przedstawienie suchych faktów-dla większej wierygodności linkowałem polskie źródła, bo jakbym dał nie daj Boże ukraińskie to został
@wielbiciel_pieknych_dziewczyn: powtarzasz sie, a juz ci pisano tutaj, ze niepowtarzalna ilosc razy wyciagnelismy reke jako pierwsi: spotkania polakow i ukraincow we lwowie, dom w przemyslu, pomoc w rewolucji pomaranczowej, pomaganie kwasniewskiego, teraz pomoc, kiedy ukraincy nam sie odwdzieczyli? Albo sami reke wyciagneli pierwsi? Tylko nasza pomocna dlon opluwaja...

@maniac777: moze zle ujalem, ale widze tutaj ocieplanie wizerunku i wmawianie nam ze upowcy postapili slusznie z "ich punktu widzenia", niezaprzeczalne ze
@Aryo: nie calemu, tylko temu co na polskim serwisie wkleja linki do hymnow mordercow, idz na jakies historyczne forum albo #!$%@? na ukrainski wykop.

Problemem jest to, ze wy chcecie sie kreowac na tych, co maja w spoleczenstwie margines neobanderowcow, a inni nimi nie sa. Tylko czemu w Polsce jak ktos sie po cichu na cos godzi, albo czemus sie nie sprzeciwia to wiadomo, ze to wspiera, to samo dziala u
moze zle ujalem, ale widze tutaj ocieplanie wizerunku i wmawianie nam ze upowcy postapili slusznie z "ich punktu widzenia", niezaprzeczalne ze hitler tez, tylko dla pierwszych mamy miec zrozumienie, dla drugiego nie? Czemu umniejsza sie wartosci zbrodni wolynskiej i malopolskiej wrzucajac linki do zbrodni innych nacji? Proste...zeby odwrocic uwage od swojej. Na wykopie nikt nie drze sie ze rosjanie byli dobrzy i dobrze zrobili, tak samo niemcy czy litwini, ciagle slysze glosy,
@maniac777: nie umniejszam...ale juz nie popadajmy w paranoje, sam napisales odwet. Przykro mi ze musieli zginac, wolalbym zeby taka sytuacja nie zaistniala nigdy, ale to powstrzymywalo upowcow przynajmniej, bo oddzialy upa byly formowane z takich wiesniakow, ktorych pozbycie sie gwarantowalo brak zasilania dla oddzialow upa. Kazda smierc jest przykra, ale inaczej sie patrzy na smierc szowinisty/hitlerowskiego kolaboranta niz kobiety z dziecmi. Rozumiem, ze mielismy nic nie robic i biernie sie przygladac?