•  

#praca #rzeszow #java #programowanie
    Szukam programisty Javy z jakimś doświadczeniem do pracy w Rzeszowie. Może ktoś chętny lub zna kogoś, kto szuka?
    Płacę rogalami.

+: Cronox
    •  

@ireks: a może coś więcej?

•  

@ireks: napisz konkretniej jakie wymagania i jakie widełki płacowe to będzie większy odzew

•  

@ireks: jak jakieś fajne technologie, to może będzie warto się przelokować ;)

pokaż spoiler oczywiście ważne są również bardziej wymierne argumenty

•  

@ireks: programista javy, no ale EE oczywiście? Powiedz jaka firma, co robicie, jakie frameworki itd to przekaże kolegom. Tak to nic nie zrobię

•  

Ramsat S.A, Grupa TP.
      Co by się robiło? Głównie J2SE, SWING, SQL (Oracle). Do tego WebService'y, trochę Androida, trochę komunikacji sieciowej. Do tego wideo p2p. Czasami GWT i inne.
      Wymagania? Doświadczenie w programowaniu w Javie, im więcej tym lepiej. SQL jest też wysoko na liście.

Widełki raczej niesprecyzowane, od 2000 netto w górę w zależności od umiejętności. Nie wiem ile się teraz płaci w Rzeszowie, kwestia dogadania się.
      @mk4s @applicative_functor @ppawel @koscik

•  
      b.......l

+1

@ireks: ja pier.... czlowieku jak pijesz alkohol to odejdz od klawiatury bo jedno zero gdzies zgubiles, za samo slowo oracle 3k euro sie nalezy i co mnie obchodzi rzeszow,,, wycieczka z rzeszowa do wloch, nowy mercedes, kg kurczaka w rzeszowie jest tak samo platny jak gdzie indziej a to ze zaplace za mieszkanie 1200 zamiast 1800 to mnie nijak nie przekonuje.

jak chcesz kogos obrazic to chociaz ubierz to w jakies smieszne slowa bo tak jak powaznie piszesz to jakbys komus z liscia przysunal

+: tosi3k
    •  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@ireks: Tobie dałem plusa, choć @bazingaxl ma sporo racji. Wiem, że w Rzeszowie płace są jak są, ale nawet w gównianym PHP da się wyciągnąć 3k. Z opisu wynika, że nie robicie darmowych kalkulatorów na adroida, tylko coś poważnego.

•  

@varez: Nie są to widełki. Ani sugerowana płaca. Raczej początek dyskusji z osobami, które spełniają minimum wymagań.
      Wymagania są bardzo małe, nie odrzucam ludzi chcących się uczyć, którzy na koncie mają jeden lub dwa hobbystyczne projekty. Brak doświadczenia komercyjnego nie dyskwalifikuje. Chcę inwestować w nich również swój czas.

Nie jestem rekruterem tylko programistą, jest to też moja pierwsza rekrutacja. Nie znam rynku płac w Rzeszowie, chciałbym aby pensja była osiągnięta przez negocjację, a nie "strzel jakąś kwotę, jak się wpasujesz w magiczne widełki to do ciebie oddzwonimy".

Nie szukam jelenia do pracy za darmo. Im większe doświadczenie, tym większa płaca.

•  
      b.......l

0

@ireks: 1/10 jakbym mial wiedze z zakresu tego co piszesz i wdrozone dwa projekty w tym temacie to 2tys. zlotych i zycie w rzeszowie uwazalbym za ujme

no i co jesli mam 5 lat doswiadczenia w innej firmie IT skoro u Was bede robil cos kompletnie innego i moja jakosc bedzie tylko troche wyzej niz ogarnietego juniora z dwoma projektami ba on nawet bedzie bardziej do przodu z wiedza

•  

@bazingaxl @varez
      Może macie lepsze pojęcie odnośnie płac dla Programisty Javy z jakimś doświadczeniem w Rzeszowie.
      Ile waszym zdaniem taki człowiek powinien zarabiać? Pytam poważnie, beż heheszków.
      Z tego co mi się udało wyczytać w Internetach, jest to w przedziale 2500-5000 brutto zależnie od doświadczenia.

•  
      b.......l

0

@ireks: ja juz sie wypowiedzialem ale jako ze lubie biczowanie na wykopie wiec ok jeszcze raz

1. jest ssanie na IT dzial dev
      2. to ze koszty zycia w jakims rzeszowie (gdzie to jest?) sa nizsze o 500zl od kosztow w wawie to nic nie znaczy, naprawde w rzeszowie koszt samochodu, jedzenia, dentysty, ksiazki, cordoblue w restauracji kilometr od centum - bedzie dokladnie taki sam jak w wawie, jedyne co to wynajem bedzie o 30% tanszy
      3. skoro juz wiemy ze dev ucieknie nam do monachium albo wawy to po co kombinowac
      4. pierwszy miesiac ~4k netto, po polroczu ~7k netto, potem sky is the limit - jesli trafimy na frajera ktory nie chce sie rozwijac i uciec do monachium to mozemy mu dac nawet 7k brutto i bedzie w niebo wzietym niewolnikiem jesli tylko spelnia zadania ktore mu wyznaczymy, jesli to bedzie ktos kto jest ogarnity to ucieknie nam z rzeszowa i za 15k zeby zyc w innym miejscu

ide sprawdzic gdzie lezy rzeszof ;)

ok juz widze gdzie - wspolczuje

z ciekawosci prosze podac ta strone www gdzie ktos podal wynagrodzenie 5000brutto dla programisty java i oracla, do tego mobile dev i jeszcze widze adminka linuxem, chyba ze dla kazdej z tych profesji osobo i sumaczyrnie wychodzi nam 20k wtedy grtuluje wszystko sie zgadza

postawowa prawda w pl, szukac dlugo frajera a napewno w ciagu 6ms sie znajdzie ! czasem tylko koszt rekrutacji bedzie wynosil 15k ;P ale co tam

•  

@bazingaxl: Dobra, już wiem gdzie zmierzamy. Zmieniam na 4/10 bo wdałem się w dyskusję.

•  
      b.......l

0

@ireks: nie tylko ty to czytasz a warto januszy edukowac zreszta z zacieciem ogladam ze ostatnie 2 lata duzo sie zmienia :) naprawde trzeba upasc na glowe zeby ponizej 5k w dev pracowac chyba ze ktos pisze w pascalu ;P

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (25)

Wracam od Marka. Dostał laptopa, był wzruszony oraz szczęśliwy, że go odwiedzam. Sprawa napadu w jego mieszkaniu jest sprzed miesiąca a do tej pory nie może spać bo obawia się, że złodzieje znów wrócą.

Kiedyś potrąciło go auto i przez to nie widzi i jest niepełnosprawny ale mimo to jest pozytywny z dużą chęcią do życia. Tacy ludzie mnie motywują. Pytaliście po co mu laptop?
    Marek dzięki laptopowi i specjalnemu programowi dla niewidzących może dostawać maile, czytać strony internetowe i wiele innych. To jego okno na świat

Bardzo chciałem mu pomóc bo wiele portali pisało o nim, mineło niestety ponad miesiąc od włamania a on pracował dalej na starym pożyczonym laptopie od kolegi. Poświęciłem chwilę i popisałem/podzwoniłem po firmach komputerowych. Jako youtuber mam parę kontaktów i tak jedna od razu się zgodziła sprezentować mu laptopa. Walczę też by dostał alarm do mieszkania. Sam Marek chciałby gdzieś popracować, to inteligentny i bystry meżczyzna, pracował kiedyś w wyborczej w Poznaniu, lubi przepisywań teksty z audio na pliki. Może ktos z #poznan chce mu pomóc dalej? Można śmiało pisać mu maile,odpisze.

Szanuję bardzo osoby niepełnosprawne, które normalnie się komunikują, nie narzekają i działają. Podobnie jak grający na fortepianie mały Igor. Rozmawiając z nim nie wyczułem kogoś niepełnosprawnego. Słyszałem normalnego nastolatka pełnego wigoru. Tacy ludzie mnie motywują bo mi bardzo często się po prostu nie chce, mam tyle możliwości ale czasem wolę leżeć jak leń. Co straciłem? 7 godzin w pociągu, 350pln na bilety oraz trochę czasu na telefony i maile do firm. Zyskałem za to bardzo fajną energię od Marka i poczucię, że coś dobrego zrobiłem. Nie jestem dobrym człowiekiem, uczę się nim być i ciesze sie, że dołożyłem jakąś małą cegiełkę do poprawy jego humoru. On w ogóle co chwile się śmiał, bardzo się cieszył, że przyjechałem i rozmawiam z nim normalnie. Mówił, że uwielbia jak ktoś po prostu szczerze z nim porozmawia nie patrząc jak na kogoś niepełnosprawnego tylko jak na normalnego człowieka. Mądry człowiek, nagrałem z nim krótki wywiad, jak chcecie to wrzucę, warto go posłuchać.

pozdrawiam

#poznan
    pokaż całość

odpowiedzi (134)

#afera #euroweek ( ͡º ͜ʖ͡º)

odpowiedzi (15)