•  

#praca #rzeszow #java #programowanie
    Szukam programisty Javy z jakimś doświadczeniem do pracy w Rzeszowie. Może ktoś chętny lub zna kogoś, kto szuka?
    Płacę rogalami.

•  

@ireks: a może coś więcej?

•  

@ireks: napisz konkretniej jakie wymagania i jakie widełki płacowe to będzie większy odzew

•  

@ireks: jak jakieś fajne technologie, to może będzie warto się przelokować ;)

pokaż spoiler oczywiście ważne są również bardziej wymierne argumenty

•  

@ireks: programista javy, no ale EE oczywiście? Powiedz jaka firma, co robicie, jakie frameworki itd to przekaże kolegom. Tak to nic nie zrobię

•  

Ramsat S.A, Grupa TP.
      Co by się robiło? Głównie J2SE, SWING, SQL (Oracle). Do tego WebService'y, trochę Androida, trochę komunikacji sieciowej. Do tego wideo p2p. Czasami GWT i inne.
      Wymagania? Doświadczenie w programowaniu w Javie, im więcej tym lepiej. SQL jest też wysoko na liście.

Widełki raczej niesprecyzowane, od 2000 netto w górę w zależności od umiejętności. Nie wiem ile się teraz płaci w Rzeszowie, kwestia dogadania się.
      @mk4s @applicative_functor @ppawel @koscik

•  
      b.......l

+1

@ireks: ja pier.... czlowieku jak pijesz alkohol to odejdz od klawiatury bo jedno zero gdzies zgubiles, za samo slowo oracle 3k euro sie nalezy i co mnie obchodzi rzeszow,,, wycieczka z rzeszowa do wloch, nowy mercedes, kg kurczaka w rzeszowie jest tak samo platny jak gdzie indziej a to ze zaplace za mieszkanie 1200 zamiast 1800 to mnie nijak nie przekonuje.

jak chcesz kogos obrazic to chociaz ubierz to w jakies smieszne slowa bo tak jak powaznie piszesz to jakbys komus z liscia przysunal

+: tosi3k
    •  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@ireks: Tobie dałem plusa, choć @bazingaxl ma sporo racji. Wiem, że w Rzeszowie płace są jak są, ale nawet w gównianym PHP da się wyciągnąć 3k. Z opisu wynika, że nie robicie darmowych kalkulatorów na adroida, tylko coś poważnego.

•  

@varez: Nie są to widełki. Ani sugerowana płaca. Raczej początek dyskusji z osobami, które spełniają minimum wymagań.
      Wymagania są bardzo małe, nie odrzucam ludzi chcących się uczyć, którzy na koncie mają jeden lub dwa hobbystyczne projekty. Brak doświadczenia komercyjnego nie dyskwalifikuje. Chcę inwestować w nich również swój czas.

Nie jestem rekruterem tylko programistą, jest to też moja pierwsza rekrutacja. Nie znam rynku płac w Rzeszowie, chciałbym aby pensja była osiągnięta przez negocjację, a nie "strzel jakąś kwotę, jak się wpasujesz w magiczne widełki to do ciebie oddzwonimy".

Nie szukam jelenia do pracy za darmo. Im większe doświadczenie, tym większa płaca.

•  
      b.......l

0

@ireks: 1/10 jakbym mial wiedze z zakresu tego co piszesz i wdrozone dwa projekty w tym temacie to 2tys. zlotych i zycie w rzeszowie uwazalbym za ujme

no i co jesli mam 5 lat doswiadczenia w innej firmie IT skoro u Was bede robil cos kompletnie innego i moja jakosc bedzie tylko troche wyzej niz ogarnietego juniora z dwoma projektami ba on nawet bedzie bardziej do przodu z wiedza

•  

@bazingaxl @varez
      Może macie lepsze pojęcie odnośnie płac dla Programisty Javy z jakimś doświadczeniem w Rzeszowie.
      Ile waszym zdaniem taki człowiek powinien zarabiać? Pytam poważnie, beż heheszków.
      Z tego co mi się udało wyczytać w Internetach, jest to w przedziale 2500-5000 brutto zależnie od doświadczenia.

•  
      b.......l

0

@ireks: ja juz sie wypowiedzialem ale jako ze lubie biczowanie na wykopie wiec ok jeszcze raz

1. jest ssanie na IT dzial dev
      2. to ze koszty zycia w jakims rzeszowie (gdzie to jest?) sa nizsze o 500zl od kosztow w wawie to nic nie znaczy, naprawde w rzeszowie koszt samochodu, jedzenia, dentysty, ksiazki, cordoblue w restauracji kilometr od centum - bedzie dokladnie taki sam jak w wawie, jedyne co to wynajem bedzie o 30% tanszy
      3. skoro juz wiemy ze dev ucieknie nam do monachium albo wawy to po co kombinowac
      4. pierwszy miesiac ~4k netto, po polroczu ~7k netto, potem sky is the limit - jesli trafimy na frajera ktory nie chce sie rozwijac i uciec do monachium to mozemy mu dac nawet 7k brutto i bedzie w niebo wzietym niewolnikiem jesli tylko spelnia zadania ktore mu wyznaczymy, jesli to bedzie ktos kto jest ogarnity to ucieknie nam z rzeszowa i za 15k zeby zyc w innym miejscu

ide sprawdzic gdzie lezy rzeszof ;)

ok juz widze gdzie - wspolczuje

z ciekawosci prosze podac ta strone www gdzie ktos podal wynagrodzenie 5000brutto dla programisty java i oracla, do tego mobile dev i jeszcze widze adminka linuxem, chyba ze dla kazdej z tych profesji osobo i sumaczyrnie wychodzi nam 20k wtedy grtuluje wszystko sie zgadza

postawowa prawda w pl, szukac dlugo frajera a napewno w ciagu 6ms sie znajdzie ! czasem tylko koszt rekrutacji bedzie wynosil 15k ;P ale co tam

•  

@bazingaxl: Dobra, już wiem gdzie zmierzamy. Zmieniam na 4/10 bo wdałem się w dyskusję.

•  
      b.......l

0

@ireks: nie tylko ty to czytasz a warto januszy edukowac zreszta z zacieciem ogladam ze ostatnie 2 lata duzo sie zmienia :) naprawde trzeba upasc na glowe zeby ponizej 5k w dev pracowac chyba ze ktos pisze w pascalu ;P

Gorące dyskusje ostatnie 12h