Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ciężko pracowałem na mój sukces
  #zegarki #watchboners #bogactwo #lorus #daewoo

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  Mój kolega znalazł moją #rozowypasek na tinderze, umówił się z nią na jutro, ale zamiast jego to ja pójdę. Zawołam plusujących ten wpis.

  Mieszkamy 250km od siebie i ja do niej dojeżdżam co 2 tygodnie na weekend. Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem jakieś prezenty czy tam parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki, z racji tego że nie pracuje bo się uczy jeszcze,
  organizowałem wycieczki, wspólne wakacje itp. Było pięknie dopóki kolega nie napisał, że zmatchowało ich. Obmyśliliśmy, że zamiast jego to ja przyjdę i ciekawe co zrobi.

  Może szuka tylko towarzystwa, dobrego kolegi, nwm ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #zwiazki #rozowepaski #tinder
  pokaż całość

  odpowiedzi (295)

 • avatar

  Zadzwonił dzisiaj do mnie szef i mówi że w czwartek dostanę nowego kompa o którego prosiłem oraz że zostawi go u mnie w biurze. W czym kurwa? To ja mam jakieś biuro?
  Okazuje się że razem ze zmianą stanowiska dostałem również wlasny pokój ( ಠ_ಠ) fajnie tylko ze nikt mi przez 3 miesiące o tym nie powiedział.
  Najlepsze ze tylko ja o tym nie wiedziałem i na dzień dobry w środku zastałem całą sterte zaginionych dokumentów o które były ciągle afery w ostatnim czasie xD
  #pracbaza #cotusieodpierdala #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)