Gorące dyskusje ostatnie 12h

ciężko pracowałem na mój sukces
    #zegarki #watchboners #bogactwo #lorus #daewoo

odpowiedzi (92)

Mój kolega znalazł moją #rozowypasek na tinderze, umówił się z nią na jutro, ale zamiast jego to ja pójdę. Zawołam plusujących ten wpis.

Mieszkamy 250km od siebie i ja do niej dojeżdżam co 2 tygodnie na weekend. Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem jakieś prezenty czy tam parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki, z racji tego że nie pracuje bo się uczy jeszcze,
    organizowałem wycieczki, wspólne wakacje itp. Było pięknie dopóki kolega nie napisał, że zmatchowało ich. Obmyśliliśmy, że zamiast jego to ja przyjdę i ciekawe co zrobi.

Może szuka tylko towarzystwa, dobrego kolegi, nwm ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #tinder
    pokaż całość

odpowiedzi (295)

Zadzwonił dzisiaj do mnie szef i mówi że w czwartek dostanę nowego kompa o którego prosiłem oraz że zostawi go u mnie w biurze. W czym kurwa? To ja mam jakieś biuro?
    Okazuje się że razem ze zmianą stanowiska dostałem również wlasny pokój ( ಠ_ಠ) fajnie tylko ze nikt mi przez 3 miesiące o tym nie powiedział.
    Najlepsze ze tylko ja o tym nie wiedziałem i na dzień dobry w środku zastałem całą sterte zaginionych dokumentów o które były ciągle afery w ostatnim czasie xD
    #pracbaza #cotusieodpierdala #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (16)