Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.
 •  

  @stiven777: Witam, po przeczytaniu calej historii o Coli i Tigerze, pomyslalem ze moglibysmy poruszyc powazniejszy temat.
  Jestem project managerem centrum badan i rozwoju w Londynie. Pracujemy nad nowa technologia zabezpieczania aluminium przed korozja, jesli masz ochote mialbym zlecenie dla specjalisty w zakresie spektrometrii. Przepraszam za forme kontaktu, mam nadzieje ze to nic ujmujacego.

  Pozdrawiam
  Michal S.

  +: 5....1, Cronox +1 inny
  •  

   Dziękuję za wiadomość. Niestety mam podpisaną lojalkę z politechniką o zakazie konkurencji. Na każde zlecenie muszę prosić o zgodę rektora a jej brak oznacza zwolnienie dyscyplinarne ;(

   Pozdrawiam
   Łukasz P.

  •  

   @stiven777: Nie ma problemu, niech bedzie oficjalnie. Wspolpracujemy z PAN i Instytutem Metali Niezelaznych w Skawinie. Jak wyglada proces zlecenia badana spektrometrem ? Ja poprostu szukam kogos z pasja i wiedza do interpretacji wynikow.

   Pozdrawiam
   Michal

  •  

   @jedimichal: Lab, w którym pracuję nie jest skomercjalizowany i zleceń zwyczajnie nie robimy. Trochę szkoda ale czasu zbyt wiele sprzęt i obsługa nie ma.

  •  

   @stiven777: Przepraszam że się wcinam, ale jakby @jedimichal zlecił badania Politechnice to mógłbyś je chyba spokojnie zrobić z błogosławieństwem nawet, po dostanie ok. 30% zapłaty za badania. Więc Twój lab nie musi być skomercjalizowany.

Gorące dyskusje ostatnie 12h