Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mircy słuchajcie bo jest inba i nie wiem co robić. 4 Lipca napisałem właścicielce mieszkania że z dniem 4 sierpnia chciałbym się wyprowadzić z mieszkania. Nic mi nie odpisała i nie odzywała się w ogóle przez miesiąc czasu (nie napisała nawet ile za rachunki w lipcu ani kiedy może wpaść po kasę). Dzisiaj jej napisałem kiedy mogę oddać jej klucze, a ona zaraz do mnie oddzwoniła i się pyta czy chcemy się wyprowadzić, to ja jej wytłumaczyłem że już jesteśmy w nowym mieszkaniu. Ona chyba była w szoku bo mi mówi że żadnego SMSa nie dostała. Przypomnę tylko że nie odzywała się miesiąc czasu a powinna napisać ile za czynsz w lipcu i ile za czynsz w sierpniu do dnia 10 każdego miesiąca. Zaczęła się coś awanturować że to gówniarskie zachowanie nie poinformować ją że się wyprowadzamy i Ona żąda abyśmy zapłacili jej za połowę sierpnia. Argumentuje to tym że nie wie czy my tam dalej mieszkaliśmy czy przypadkiem komuś nie wynajęliśmy. Tłumaczyłem jej że wysłałem jej SMSa że chciałbym zrezygnować z mieszkania to Ona powiedziała że SMSa żadnego nie dostała bo była w Chorwacji na wakacjach i nie miała roamingu. Jest w ogóle taka możliwość żeby nie dostała tego SMSa? Dziś o 19 mam się z nią spotkać i wyjaśnić cała sytuacje ale chciałbym się najpierw kogoś poradzić. Czy Ona ma prawo żądać ode mnie zapłaty za połowę sierpnia skoro już tam nie mieszkałem? Jaką przyjąć linie obrony bo z rozmowy z nią widzę że łatwo nie będzie.

#zalesie #wynajem #pomocy
    pokaż całość

odpowiedzi (89)

Mirki, okazuje sie ze jest jeden sprawny urząd w Polsce - mianowice PIP. Znajoma pracowala w przedszkolu jeden dzien jako "dzien probny", zostala nawet przyjeta ale nie mogla sie dogadac wiec podziękowała. Oczywiscie pracowala ten jeden dzień bez umowy a grazyna biznesu nie chciala zaplacic. Kolezanka sie wkurwila i napisala maila do pipu ze skarga. Po tygodniu mail od Grażyny, ze zaprasza po umowe za prace za dzien ten i ten. Po kilku dniach przelew. Po jakichś trzech tygodniach od zgloszenia odezwal sie do niej pip z info ze otrzymali od pracodawcy skan umowy i potwierdzenie przelewu i dziękują za zgłoszenie.
    Moral z tego prosty, nie dawajcie sie ruchac januszom biznesu tylko walczcie o swoje bo pip ich dojedzie.
    #januszebiznesu #pracbaza #warszawa
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

Pewnie nie wszyscy o tym wiedzą, ale wychowywałem się z rok starszą siostrą.
    Jak to dzieci, każde z nas miało swoje zabawki, dla chłopców oraz dla dziewczynek.
    Ja miałem jakieś figurki action man'a, siostra miała lalki, i kurwa Baby Born.
    Tak, ta mała lalka która udawała jakieś miesięczne dziecko, nienawidziłem tego gówna
    miałem przez to gówno koszmary, że mnie goni i chce zabić.
    Siostra miała akurat tą wersje lalki, którą poiłeś wodą, a ona sobie siusiała do takiego małego nocnika
    podczas gdy siostra się bawiła lalką, mama zawołała ją po coś, więc zostalem z lalką sam w pokoju.
    Od razu wpadlem na genialny pomysł zrobienia siostrze psikusa, po prostu zdjąłem lalkę z nocnika, i do niego nasrałem
    lalkę położyłem z powrotem na nocnik, że niby to ona się zesrała (to była wersja z dziewczynką)
    Siostra wróciła do pokoju, i poczuła że coś jest nie tak, podniosła lalkę z nocnika, i zobaczyła klocka, którego sam wcześniej wysrałem.
    Ona kurwa serio pomyślała że to ta lalka się wysrała, pobiegła z nocnikiem do mamy, i zaczęła krzyczeć, że lalka zrobiła kupę.
    Kurwa największy wpierdol od matki jaki kiedykolwiek dostałem xD
    #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (28)