•  

#spektrogate
    Jak napisał @r00t:

Platyna sama zachęcała do krytycyzmu i przeprowadzenia własnych analiz. klik

Dodatkowo:

Od siebie dodam, ze nieladnie zle mowic o nieobecnych, bo nie moga sie bronic.

Dla przypomnienia jak wartościowo i ładnie wypowiadała się gdy była obecna.

Cytaty:

Nie wiem jak możesz na to pozwolić, aby ten człowiek, kompletnie niezweryfikowany wrzucał kłamliwe znaleziska ("studenckie laboratorium", "wzorcowe roztwory") i robił ludziom wodę z mózgu i obrażał pracowników naukowych UAM.

Boskie. ;-) Biedny, nieświadomy człowieczek.

no ale tak robią ludzie inteligentni a nie brutalna anonimowa masa zakompleksionych żyjątek.

A sam koleś nie ma żadnych dowodów na to, że jest tym za kogo się podaje. W internecie to ja sobie mogę napisać, że jestem królową angielską.

Manipulujesz bezczelnie faktami i mieszasz ludziom w głowach podpierając się hejterami

bo nie jesteś pracownikiem naukowym (żaden z nich nie zachowywałby się w taki sposób) i widma ściągnąłeś z internetu. Żałosne.

Zweryfikuj się skoro jesteś pracownikiem naukowym. Bo póki co kłamiesz i manipulujesz faktami. Ja mam przynajmniej odwagę się podpisać pod tym co piszę. ;-)

Aferę zrobił stiven, ja wrzuciłam ciekawostkę, lepszą niż pierdyliard foteczek słit zwierzaczków albo zdjęć gór.

. Prawda jest taka, że @stiven777 Was okłamał - nie jest on pracownikiem naukowym, utkał historyjkę o wzorcu bo takie widma można ściągnąć z internetu, a to jego wymądrzanie to nic innego jak podstawy spektroskopii mas dostępne w internecie- wystarczy poczytać.

Za to @stiven777 ukrywa się pod pseudonimem i gada bzdury - bo jednak jego wiedza nie wykracza poza to co można w necie wyczytać.

On to po prostu ściągnął z netu. Daliście się oszukać.

No więc to znalezisko jest fałszywe, oszczercze i kłamliwe.

Póki co nie przedstawiłeś żadnego dowodu na prawdziwość swoich tez ani też się nie zidentyfikowałeś. Tak więc nie zamierzam z Tobą rozmawiać bo nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.

Jesteś manipulantem, szukasz atencji i nie przyjmujesz logicznych argumentów. Ba - nawet się nie zweryfikowałeś - co jest dziwne, bo naukowcy z reguły nie mają problemu z identyfikowaniem się.

Czytając pierwsze Twoje komentarze doszłam do wniosku, że chcesz coś kreatywnego do tematu wnieść. Teraz widzę, że po prostu chcesz się na siłę przyczepić do popularnonaukowego wyjaśnienia, w którym szczegóły i szczególiki nieistotne do zrozumienia tematu zostały po prostu pomięte, i zrobić piekiełko więc kończę rozmowę z Tobą.

Dobra, dosyć, bo czuję jak mi neurony obumierają biorąc udział w rozmowie na takim poziomie.

Z tego co widzę po Twojej aktywności na wykopie to raczej jesteś specem od przeklinania, googlania i czepiania się. ;-) [odpowiedz na poprawny opis badania]

Była fajna dyskusja a banda wykopowych pseudoekspertów zaczęła szukać atencji.

+: O__Q, G....n +19 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h