Wpis z mikrobloga

@m__b: kiedy doczekamy czasów, aż WhatsApp będzie popularny w Polsce? W niemczech 90% społeczeństwa ze smartphonem nie tyle ma whatsappa co go codziennie używa :) tacy amerykańscy staramy się być a tak serio to dalej 50 lat za murzynami ;)
@Kacc: nie mam źródła, to było moje oszacowanie, ale potwierdzeniem niech będą słowa mojej kuzynki z niemiec, która powiedziała mi że wszyscy tam porozumiewają się za pomocą whatsappa. sama zreszta wypaliła do mnie podczas swiat niz gruchy ni z pietruchy czy mam whatsappa - a przyznac trzeba ze nie jest ona ekspertem it :P
@skarpetki: moim zdaniem lepiej byłoby zacząć używać Hangoutów. Nie dość, że można z komputera z nich skorzystać, to od razu byśmy mieli maile do każdego znajomego i w ogóle byłoby to wygodne ;-)
@nowik: zgadzam się, ja korzystam z SMS w Hangoutach i bardzo podoba mi sie ta aplikacja :) ładny interfejs ma. Hangouty tak bezpośrednio z google (nie sms) to działają jak zwykły czat na facebooku tak? czy raczej coś jak iMessage z iOS?
@skarpetki: akurat z SMS nie korzystam bo... nie zamienia polskich znaków, przez co SMSy są krótsze.

Nie wiem jak działa iMessage z iOS także nie odpowiem :-( Ale są bardzo podobne do czatu na FB.