Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja pijana w sztok dziewczyna właśnie powiedziała mi, że uprawiała dotąd seks z ponad 17 kolesiami. Oznajmiła "byłam straszną zdzirą na erazmusie, ale wybaczysz mi, prawda kochanie?". I wtedy najebana zasnęła z głową na moich kolanach. Jesteśmy w związku od dwóch lat i mieszkamy ze sobą. Nie używaliśmy nigdy prezerwatyw. Odp: "-byłam straszną zdzirą na erazmusie" 2 lata * 364 dni/ rok / 17 kolesi = nowy koleś co 43 dnia. Zakładając, że prawdopodobnie uprawiała seks z każdym z tych kolesi ze 3 razy, a przeciętna długość penisa wynosi 14 cm, a średni stosunek mógł trwać ze 100 pchnięć do czasu spuszczenia się: (100 pchnięć / stosunek)* 3 stosunki średnio * ~28cm (14cm pchnięcie w przód - drugie 14cm wyjęcie) = 8400 cm kutasa . 17 kolesi * 8400 cm = 142800 cm fiuta, co daje 1,428 km. Twoja dziewczyna miała Circa ebaut~1.4 kilometra kutasów w sobie. Wsiądź do samochodu i przejedź ~1.4 km i myśl o cudzych kutasach przez cały czas od początku do końca trasy. Ona miała w sobie tyle fiuta.
  #heheszki #seks #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • odpowiedzi (19)

 • avatar

  Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskini to 26-letni John Jones, który po nieudanej próbie wciśnięcia się w otwór niewiele większy od kartki a3 utknął na 28 długich godzin a następnie zmarł w totalnej ciemności.
  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym i innych wypadkach pod ziemią i zobaczyć najciaśniejszy film jaki nakręciłem to zapraszam do znaleziska:
  https://www.wykop.pl/link/4551475/najbardziej-klaustrofobiczny-film-na-youtube/

  Jeżeli podoba ci się podziemna tematyka to zapraszam do obserwowania mojego autorskiego taga: #penetrujedziury

  #ciekawostki #zainteresowania #hobby
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)