Gorące dyskusje ostatnie 12h

W umiarkowanym stopniu rozśmieszył mnie ten mem.
    Mam nadzieję, że kogoś równie umiarkowanie zadowoli żeby transfer danych nie poszedł na marne.

odpowiedzi (19)

Wielka prośba o pomoc: dzisiaj 17/07/18 około godziny 19:35 we Wrocławiu na skrzyżowaniu przy ul. Borkowskiej kierowca auta ze zdjęcia zatrzymał się obok mnie i strzelił mi czymś w oko (miałem niestety uchylone szyby).

Próbowałem go gonić ale gdy zaczął jeździć jak skończony debil między pieszymi na przejściach i przy chodnikach to odpuściłem. Minęła godzina a oko wciąż boli, aktualnie czekam na wypis z SORU i zgłaszam sprawę na policję.

Jeżeli ktoś pomoże znaleść tego idiotę - odwdzięczę się.

#wroclaw #csiwykop
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

W nawiązaniu do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/33740071

Wiecie, dlaczego Karol Linetty był jedynym zawodnikiem z pola, który nie zagrał ani minuty na mundialu?

Nawałka w ostatecznej wersji składu na wyjazd zamiast Linettego miał Mączyńskiego. Przed ogłoszeniem oczywiście dotarło to do Bońka, który ostro zareagował, że nie ma opcji by zamiast gościa co zagrał 30 meczy w serie a pojechał gość, który był kontuzjowany prawie. cały sezon.

Po wielkiej kłótni wyszło na Bońka, ale Nawałka chcąc mieć ostatnie słowo nie dał powąchać Karolowi murawy.

Zresztą relacje między Bońkiem a Nawałką były lodowate od zakończenia euro, ale m.in. o tym napiszę w następnych wpisach.

#mundial #reprezentacja #pilkanozna #mecz
    pokaż całość

odpowiedzi (67)