Gorące dyskusje ostatnie 12h

POTĘŻNY WYPOKOWY GRAFIK ODJEBAŁ TAKĄ GRAFIKĘ ŻE CAŁY WYKOP WYJEBAŁO

#heheszki #wykop #pdk

odpowiedzi (19)

Pani kazała dzieciom napisać wypracowanie, które miało by się kończyć zdaniem "matka jest tylko jedna."
    Na drugi dzień pani każe dzieciom przeczytać co napisały.
    - Małgosiu przeczytaj co napisałaś.
    - Mama jest kochana utula nas do snu, chodzi z nami na spacer,y kupuje nam rowery. Matka jest tylko jedna.
    - Bardzo ładnie Gosiu, 5 siadaj.
    W końcu pani przepytała już całą klasę został tylko Jasiu.
    - Jasiu przeczytaj co napisałeś!
    - W domu balanga, wódka leje się litrami, goście rzygają na dywan. Kiedy wódka się skończyła matka do mnie: Jasio idź do kuchni i przynieś 2 wódki. Idę do kuchni otwieram lodówkę i krzyczę:
    - Matka, jest tylko jedna!!

#suchana #heheszki wyjątkowo #dzienmatki
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Opowiem wam moją tragedię jak w 6miesiecy można stracić 10lat, 3lata narzeczeństwa, 5lat mieszkania, rok po ślubie. Żona ucieka do kolesia poznanego w internecie. Po tylu latach druga osoba nie mogła zrozumieć że są etapy fascynacji, miłości i życia codziennego. Tak przez jakiś czas nie dostrzegałem jej potrzeb i robilem problemy z wyjściami z nią. Ale gdy jedna osoba zawodzi ta druga powinna się nie poddawać, a gdy się poddała to z nudów zaczęła wypisywać z kolesiem który ją dostrzegł Ona tu a on 700km dalej. Gdy mi powiedziała o tym, źle zareagowalem bo powiedziałem spokojnie nic się nie stało w takim szoku byłem, ale gdy to przeszło zacząłem walczyć poruszylem niebo ziemię, serca całej rodziny. A ona tylko siedziała i słuchał, nie podjęła żadnej walki aby naprawiać. Wyrzuciłem ją z domu gdy chciałem aby zerwała z nim kontakt nie chciała. Kobieta chce rzucić wszystko (Rodzinę, znajomych, pracę) pojechać w nieznane gdzie będzie tylko on i ona sama. Kobieta była przykładem dla dzieci w rodzinie, rodzice dzieciaków mówili "Patrzcie na nią i bierzecie z niej przykład". Jej argument to tylko że szuka spełnienia i fajerwerków. Niestety tak jestem zniszczony że tak mi się wbiło w głowę "Maxelm2 to twoja wina". Byliśmy uważani za idealne malzenstwo i parę przez wszystkich. Niestety ale w tym związku tylko tą jedna osoba nie podjęła walki i się poddała. Bo czuła się że tylko dom-praca-dom i czuła się jak 50 a był to okres zimowy. Przeraziło ją życie codzienne, niestety ale czasem wkrada się ta nuda ale z tym się walczy. #oswiadczenie #zwiazki #zdrada #malzenstwo #gorzkiezale pokaż całość

odpowiedzi (164)