Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (20)

 • avatar

  Pewien stary rybak złowił złotą rybkę.
  - Spełnię twoje trzy życzenia, jeśli mnie wypuścisz - oznajmiła rybka. - Co byś chciał, rybaku?
  - Chciałbym być bogaty - rzecze rybak.
  Zaszumiały nadrzeczne wikliny… srrruuu! I rybak jest bogaty.
  - Co jeszcze chciałbyś, rybaku? - pyta rybka.
  - Chciałbym taką zajefajną, młodą kobitkę.
  Zaszumiały nadrzeczne wikliny… i wychodzi zajefajna, młoda kobitka, aż rybakowi krew w żyłach zaczęła żwawiej krążyć.
  - Czego jeszcze ci potrzeba, rybaku? - nalega rybka.
  - Niemłody już jestem, chuć mię ogarnia, ale w kroku coś nie teges… więc chciałbym, żeby mi jeszcze chuj raz zagrał na stare lata…
  Zaszumiały nadrzeczne trzciny… i wychodzi Kurski z gitarą.

  #heheszki #suchar #tvpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Zeszłoroczny wyjazd na Przystanek Woodstock to był ogromny błąd. Syf, smród, na glebie leży jakiś nieprzytomny gość, cały obrzygany, spodnie mokre bo się zeszczał. Trzeba uważać żeby nie wdepnąć w jakąś strzykawkę, bo wala się tego co nie miara.

  Jakiś gość w dredach pije wodę z kałuży bo chyba odwodniły go piguły. W przeciągu 1 godziny podeszło do mnie pięciu różnych dilerów i pytali się czy chcę może kupić [substancja którą akurat mieli]. Jakaś laska w koszulce z Che Guevarą z nieogolonymi nogami i zarośniętymi pachami podniosła spódniczkę pokazując włochatą c**ę mówiąc "to może być twoje za 20 złotych".

  Wszędzie walały się odchody. Ludzie bez kozery walili na hejnał jabole z butelek. Obok jakiś typek posuwał na trawniku leżącą tam kompletnie gołą grubą lochę, taką ważącą luźno ponad 100 kilo. Oboje wydawali z siebie dźwięki jak zwierzęta. Po chwili typek skończył i zmienił go kolega, który do tej pory się tylko przyglądał. Głośniki bombardowały uszy jakimś niezrozumiałym bełkotem przeplatanym piszczącymi dźwiękami. Mało co nie przewróciłem się o faceta, który zwyczajnie pomiędzy ludźmi kucnął, ściągnął pory i zaczął srać. Smród zmieszanego potu, moczu i fekaliów był nie do zniesienia.

  A to był dopiero dworzec we Wrocławiu.

  #heheszki #woodstock #bekazpodludzi #wroclaw #niebieskiepaski #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)