Wpis z mikrobloga

Koteł jakieś 30 minut temu wyjechał z Wrocławia do Krakowa i będzie teraz mieszkał u @ktoskomuscos :)

Obecnie pewnie znajduje się na autostradzie w samochodzie gościa, którego znalazłem na BlaBlaCar. Był lekko zdziwiony, że kot ma jechać sam, no ale przynajmniej go zabrał bo wiele osób kręciło nosem i nie chciało.


Zapraszam do obserwowania tagu #mirkopcja z wykopowym Kotełem w roli głównej ;)

#kot #koty #wroclaw #krakow
  • 21
@nodikv: pewnie będzie mu miauczurzył całą drogę - wiem, bo moje miauczały, koty nie lubią samochodów niestety, w pociągu to można chociaż na smyczy kawałek puścić, żeby poobwąchiwał sobie przedzial, ale miejmy nadzieję, że nie nakarmiłeś go przed podróżą i sensacji nie będzie;)
@Mysiunia_: Tylko rano zjadł trochę, ale dałem mu dużo mniej niż zwykle. Jechały jeszcze 2 osoby prócz kierowcy, także bedzie miał towarzystwo. U mnie w aucie byl zaniepokojony, ale nie miauczał.

@pepoon: Fotki są zapowiedziane jeszcze dziś, bo musze wiedzieć, że kochany Koteł już dotarł.

@marrbacca: Dlatego zanim kierowca odjechał dostał numer do @ktoskomuscos i czekaliśmy na potwierdzenie i umówienie miejsca odbioru.
@Tyskie550ml: Trochę był smutny i zestresowany, ale nie bardziej niż ja. Bo kuźwa okazuje się, że nawet facet w takich chwilach umie mieć lekko szklane oczy. Smutna sprawa, ale co zrobić. Pogadałem sobie do niego jak czekałem w aucie na parkingu na przyjazd kierowcy do Krk. Mam nadzieję, że się zadomowi i będzie tak szczęśliwy jak był u nas w domu. Najkochańsze zwierze jakie znalem :)