Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jutro bede mial chyba najdziwniejsza rozmowe kwalifikacyjna w swoim zyciu. Zadzwonilem do faceta w sprawie pracy i spotkania. Powiedzial ze moge wpasc jutro po 15 do jego domu i zeby juz sie nie umawiac konkretnie bo i tak bedzie lezal caly dzien w domu xD najlepsze jest to ze gosc mega sympatyczny w gadce i bardzo dobra pensje proponuje :) jutro dowiem sie czy gdzies jest haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybym sie juz nie odezwal na mirko to powiadomcie policje xD
    #pracbaza #praca #rozmowakwalifikacyjna #oswiadczenie #truestory #heheszki #czujedobrzeczlowiek
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

• odpowiedzi (9)

No to wznawiamy #30fapchallenge od DZIEŃ 1.
    Musiałem przerwać challenge z przyczyn osobistych, można go wznowić bo po przerwie rozpiera mnie energia seksualna.
    Potrzebowałem jakiegoś nawilżenia, a nie chciało mi się lecieć do apteki po żel więc zakupiłem drogą wyjątku paczke dziurexów z ultra nawilżeniem.
    (W załączniku zdjęcie artefaktu)

No to cyk:

FILM: Orgasm Contest: Round 1 - Me vs him. Who’s gonna win? / kinkycouple111

Recenzja filmu: Chyba jedna z moich ulubionych aktorek, uwielbiam jak podczas igraszek patrzy mi się głęboko w oczy.

Ile szukałem odpowiedniego podkładu? - Od razu wiedziałem czego chce, koneser po dłuższym okresie abstynencji nie musi się zastanawiać nad takimi błahostkami.

W którym momencie filmu skończyłem? - Przepraszam was, byłem tak podjarany że nie zwróciłem na to uwagi.

Czas masturbacji - Ze dwie minuty, ciężko jest osiągnąć lepszy wynik po takim długim okresie przerwy. Wnet mi węża rozjebało.

Nastrój przed: No bardzo się chciało, cały dzień chodziłem z bonerem na myśl o wieczorze.
    Nastrój po: Chce więcej.

Konsystencja nasienia - Bardzo rzadka, lekkawo żółtawa (Odcień wynika z dłuższej abstynencji)
    Ilość - Łuhuhu, O G R O M N A

Siły witalne na świetnym poziomie

Przyjemność podczas wytrysku - Wnet mi kija rozjebało takie ciśnienie.

#fapchallenge #nofapchallenge #gownowpis #nauka #seks #gownowpis #heheszki #nsfw
    pokaż całość

odpowiedzi (53)