Wpis z mikrobloga

@BeCoolBitch: Pewnie ambony jakieś będą. Mieszkam niedaleko i uprzedzam, że nieźle teraz pizga rankami, ale pewnie wiesz na co się piszesz.W sumie mogę się tam przejść przez weekend i zobaczyć, i tak góry planowałem.
@BeCoolBitch: Żaden problem. Przejdę się z Kubalonki, zejdę do Polany to obadam co jest na czerwonym szlaku. Czantoria jest zalesiona i nie ma wygwizdowa, chyba że trafisz na pogodę gdzie w całym regionie wieje.
@BeCoolBitch:

Przeszedłem tam dzisiaj szlakiem czerwonym i generalnie z tym słabo. Jedną miałbyś na szczycie tuż koło wieży obserwacyjnej, takie a'la zadaszone miejsce z ławkami i stołami należące chyba do bufetu. Nie wiadomo jak tam ze spaniem, nie zamykają tego chyba na noc bo nie widziałem bramy, ale jeśli ktoś tego pilnuje to może być problem.

Przy stacji kolei linowej też jest coś takiego, ale ogrodzone i chyba zamykane na noc.
@march:

O ile kojarzę rzeczywiście nie zamykają, ostatnio byłem tam po zachodzie słońca, a ławeczki chyba ciągle były. Ale figgina sobie za to nie dam usmażyć, plus tam będzie się źle spało IMO.