Wpis z mikrobloga

#wosp #owiak #wielkaorkiestraswiatecznejpomocy #nfc #szpital

Wielki #!$%@? w dupala wszystkim ludziom, którzy tak namiętnie krytykują WOŚP i jaki Owsiak to #!$%@?, złodziej, satanista.

Babcia dostała skierowanie na oddział geriatryczny i byłem ją wczoraj odwiedzić. Nowy oddział, otwarty w grudniu chyba.

Na sali 6 łóżek, nowych, z pilotem do automatycznego regulowania, z uchwytem do podnoszenia się, z miejscem na kroplówki. Babcia która przeleżała trochę po szpitalach mówi że chyba najwygodniejsze na jakim była. Na łóżku nalepka że ufundowane z WOŚPU 2013.

Obok łóżka nowe szafki. Bardzo fajnie zrobione, lekko chodzą więc starsze osoby nie muszą się natrudzić z otwieraniem i zamykanie, jedna półka jest taka dość głęboka, więc bez problemu można dać tam jakąś wodę albo większe rzeczy, a do każdej jest taka jakby wysuwana podstawka na której mogą jeść. Oczywiście też nalepka że ufundowane z WOŚPU 2013. Na sali jeszcze były jakieś sprzęty, ale nie znam się więc nie wiem do czego służyły.

Naprawdę WIDAĆ efekty działania orkiestry. Nie żałuję ani złotówki którą im dałem, bo dzięki temu moja babcia przebywa w dobrych warunkach.
  • 7
@Tooth: tacy ludzie niestety, sami grosza by nie dali, ale do krytyki są pierwsi. Szkoda czasu, temat wałkowany będzie już co roku, aż się Owsiak #!$%@? i z następnym finałem da sobie spokój.