•  
    B......k

+7

Jaka zwała. Nowy "ficzer" na wykopie : D. Czaicie, że jak wpiszecie swoje hasło w komentarzu albo na mirko to zamiast niego pojawią się gwiazdki? : D. Przypadkiem wpisałem kombinację, którą mam jako hasło i zakropkowało : D

Zczajcie: *****

#nowinki

+: N....E, cardune +5 innych
    •  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Banaszek: 7u513J38N1j

+: S...........t
    •  
      a....0

+22

@Banaszek:

Spierdalaj

+: W...................a, bbuszmenkaa +20 innych
    •  
      B......k

0

@apm450: Rly? ; d Spoko, szybko zareagowałeś jeśli tak i ja w każdym razie nie widziałem ; d

•  

@Banaszek:

Rly,jestem debilem :D

•  
      B......k

0

@apm450: Oj tam, to tylko zabawa ; ). Ale zmień hasło teraz : D

•  

@Banaszek: ja zdążyłem zobaczyć, ciekawe czy zmienił hasło. :d

•  

@Banaszek:

Już zmieniłem xD

•  
      B......k

+2

@Arek_: @apm450:

Ale ciepło Ci się zrobiło, co? ; D

+: a....0, bercik999
    •  

@Banaszek: ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

•  
      S........a

0

•