Wpis z mikrobloga

Boże jaki żal.

Jestem abonentem u pomarańczowego operatora. Dostaję faktury elektroniczne. W mailu bardzo ładnie piszą, że wybierając e-fakturę świadomie chronię środowisko i lasy. Ja im wierzę. Ciekawi mnie tylko dlaczego ta sama firma, kiedy przysyła faktury do mojej firmy to wygląda to tak: koperta A4, jedna kartka z adresatem, jedna z rozliczeniem, jedna ze specyfikacją usługi, jedna z fakturą i jedna z druczkami do wpłat (jaki żal, żeby firmie przysyłać druczki do wpłat). Ochrona środowiska #!$%@?!

#orange #ochronasrodowiska #bozejakizal #oswiadczenie #gorzkiezale
  • 8
@prawdziwek: Telefony kupuję sam, bo koniec końców wychodzi taniej, no chyba że serio jakieś hiper promocje u operatorów. Tak się składa, że za tyle samo ile płacę w Orange, w Playu mam w opór wszystkiego, tu niestety nie. W listopadzie koniec umowy, zmienię pomarańcz na fioletowy. ;)
@mrpolman: true story, my mamy 2 numery firmowe w Orange od przynajmniej 10 lat. Jeszcze jak Orange to była Idea. A jak dzwoni jakiś typek z wawki ze ma zajebista ofertę to ręce opadają.....ja juz otworzyłem oczy i nie dam robic z siebie debila. Nie potrafią docenić klienta to pójdę do play albo plusa i tam na dzien dobry dostanę o niebo lepsza ofertę. Tyle w temacie panie @OrangeEkspert
@prawdziwek my również promujemy e-fakturę w planach firmowych rabatami na abonament, zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

@endipek opisz Swoje oczekiwania odnośnie oferty korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na naszym profilu Orange Polska na Facebooku. Sprawdzimy, co możemy Ci zaproponować i oddzwonimy z propozycją.