Gorące dyskusje ostatnie 12h

Robię #pokazmorde bo wyszło mi ładne zdjęcie z moimi bombelkami i muszę się pochwalić (。◕‿‿◕。)

odpowiedzi (59)

Mirko, ale pojebana sytuacja...

W wielkim skrocie: jechałem spokojnie sobie na osiedlu samochodem, jakaś baba zablokowała pieszo mi możliwość jazdy po szosie, chciałem ją ominąć, jebneła w maskę ręką, nie pozwalała mi odjechać, widać że miała ostrą jazdę i to raczej nie alko, próbowała wsiąść mi do samochodu który wiele razy uderzała, zadrapała mnie swoim paznokciem na reku aż do krwi (jestem HDK = ban na oddawanie krwii dla mnie na pol roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdy powiedziałem że już wezwana policja jedzie zaczęła uciekać, dogoniłem ją i na klatce schodowej proponowałem mi "małe co nie co" i takie tam inne, dodatkowo latała w stringach po klatce czy. Z GOŁOM DUPOM, przyjechała Policja i SM, oberwało się i służbom fizycznie i psychicznie, Pani zaczęła wydzierać się że ma HIV i HCV, zaczęli ją zawijać A ja tym czasem siedzę w izolatce na zakaźnym... kurwa... (-‸ლ)

To tak w ogromnym skrócie...

A zgadnijcie kto ma nagrane wiele z tej sytuacji? No ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy mam szadołbana, jak tak to do za wielu odbiorców nie trafię...

#warszawa #patologiazmiasta #sebixkurwix #karyna #p0lka #zalesie #cotusieodpierdala #patologia
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (65)

Bawią mnie faceci z tagu #przegryw

Ubzdurali sobie ze mam nadwagę.

Nawet jeśli bym ją miała, to nie jest powód by wyśmiewać kogoś.

Ja nikogo nie wyśmiewam za wagę, zarobki, czy wzrost. Nie przeszkadzały mi zakola.

Ale przegryw to takie małe zakompleksione zwierzątko, które musi ugryźć nawet rękę, która go karmi i głaszcze.

Rozniosło się falą że mam nadwagę 8kilo (pozdro @programista1992 ) co nagle dla przegrywow stało się gorącym tematem do ataków i wyśmiewań.

Bycie dobrą kobietą niczego nie daje i przed niczym nie chroni. Nawet dobra empatyczna #szaramyszkadlaanonka zostałaby zjechana że gruba/deska/odstające uszu/piegi/cokolwiek tylko dlatego że zakompleksiony przegrywek musi komuś dogryźć by samemu poczuć się lepiej

Nie ważne że ja nikogo nie wyśmiewalam (poza facetami którzy atakowali #rozowepaski tylko z powodu płci, w tym mnie, nazywając #p0lka każdą, która się pokawi w zasięgu ekranu) , ważne że nie mam idealnej sylwetki i mordy 10/10 i to jest powód do ataku i wyśmiania. Ba, także mój kierunek studiów jak i miejsce zamieszkania jest celem ataku tych zakompleksionych zwierząt.

#normictwo jak już atakuje to kogoś poniżej pewnego poziomu. Przegrywy atakują każdego i za wszystko. Bo o wszystko i do każdego mają ból zada.

Byłam za dzieciaka atakowana przez normictwo a teraz przez przegrywy. Zdecydowanie wolę przez normictwo.

A często to tłuściochy 40kilo nadwagi, z zapryszczałym ryjem, fobią społeczną, krzywymi zębami i cofniętą szczęką, niskim IQ, pluciem podczas mówienia i smrodem cebuli spod pachy. Bez pracy, na garnuszku rodziców do 30stki (to że mieszkają z rodzicami to akurat jest ok, ale nie dość że nie pracują to jeszcze rodzice nadal robią im pranie i kanapki na śniadanie). I takie byle co ma się czuje lepsze od pierwszej lepszej różowej, po studiach, na kolejnym kierunku, z niższą wagą, i lepsza pracą choćby dorywczą? I takie coś wyśmiewa wszystkich innych? Śmieszne. (Pozdrowienia dla @tom44 sam jesteś #ulanacoorva)

A potem płacz że są samotni, bez przyjaciół i nikt ich nie chce.

Jedyne ich osiągnięcie to stracenie prawictwa z dziwką.

Żałosne odpady genetyczne.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
    #wykop #heheszki #gownowpis #ulanekurwy
    pokaż całość

odpowiedzi (112)