Wpis z mikrobloga

@ziarna_dyni: Kilka lat temu grałem trochę w rfactora, ale tylko na singlu. A potem tylko od czasu do czasu F1. I uważam, że jestem słaby. Można się gdzieś jakoś podszkolić czy po prostu jeździć jak najwięcej? Bo prawdę mówiąc chętnie bym się pościgał online :)
@Arc: a jak tam teraz iRacing cenowo? Słyszałem że multi i czucie samochodu jest świetnie zrobione. Podobno w nowym Assetto Corsa też nieźle to wygląda.

O widzę znacznie potaniał;) Ciekawe czy lapek(podlaczony monitor) to by pociągnął...chętnie potestuje:)
@ziarna_dyni: Cenowo tanio nie jest, ok 30 dolarow za 3 miesiace, ale spokojnie mozna znaleźć promocje typu pierwsze 3 miechy za free. Singla nie ma wiec jest tylko multi, ale dzieki systemowi licencji i rankingow bezpieczenstwa rozgrywka jest na niesamowitym poziomie. Wyscigi są czyste i bardzo wymagające ;) Po prawie roku treningów i 50 wyscigach czuje ze nadal jestem początkujący. Assetto Corsa też spróbuje, ale raczej jako ciekawostkę bo w iRacing
@Arc: niestety strona z testowaniem przez 3 miesiące jest już zamknięta...jedyne co znalazłem to 3 miesiące za 12 $. Chyba, że wiesz o czymś ciekawszym? Nie chce wydawać 12 $ nie wiedząc czy mi będzie chodzić, bo mam leciwy sprzęt.
@ziarna_dyni: Niestety nie widze zadnych promocji poza tą o ktorej mówisz. Co do sprzętu, to ja mam 5-cio letniego PCta (Athlon X3, Radeon HD 4850) i wszystko chodzi płynnie w 60fps. Niektorzy na forach mówią ze nie widzą gry poniżej 120fps ale to 60 jest ok. 12$ to bedą drobne jak gra ci sie spodoba. Potem dochodzą wydatki typu auto za 11.95 czy tor za 14.95. Każdy z nich jest w