Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Powiem szczerze, że jestem pełen podziwu dla autystów z 4 i 8chan. Jak to trzeba umieć tworzyć takie rzeczy jak pepe, clown World, its ok to be White, zrobić z powszechnie używanego symbolu OK znak "rasistowski"
  Jak oni potrafią wodzić za nos te lewackie muły i praktycznie nie robiąc nic nakręcają ich do tego stopnia że oni wyją i plują pianą jak zobaczą poster, że "spoko jest być białym"
  Dzięki temu widzę przynajmniej że jeszcze ktoś trzeźwo myśli i patrzy na rzeczywistość.
  #4chan #codzienneokay #bekazlewactwa
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  #policja #mandat #prawojazdy

  Mirabelki i mirki. Dziś w nocy straciłem prawo jazdy na 3 miesiące (123 w zabudowanym, wykroczenie).
  Jest jakaś szansa odzyskać prawko szybciej?
  I czy sama sytuacja jest ok od strony policyjnej:
  4 pasy (2, barierki,2) Oni stali i po stronie w kierunku X, ja jechałem w kierunku Y - czyli pstryknęli mi foto dupy. Gonili jeszcze z dobre 5km. Czy takie coś ma prawo bytu? (Oczywiście pan policjant mi pokazał samą prędkość na suszarce, mówiąc że jest film i będzie do obejrzenia w sądzie... tutaj spanikowałem dlatego w sumie nie mając żadnych dowodów na mnie i tak przyjąłem mandat) pokaż całość

  odpowiedzi (135)

 • avatar

  Jajeczka zjedzone?! To czas na małe #rozdajo . Jako, że długi czas nie rozdawaliśmy kluczy do gier, dzisiaj mamy do rozdania #fifa19 klucz #origin . Losowanie jak zawsze z wykorzystaniem #mirkorandom dla WSZYSTKICH plusujących (niech zielonki mają święto!). Plusować możecie do 24! Rozwiązanie konkursu jutro.

  Dodatkowo specjalnie na świąteczne dni przygotowaliśmy rabat na wszystkie gry w naszym sklepie! 5% rabatu na WSZYSTKO w sklepie redgame.pl z kodem rabatowym „WEEKEND”.

  #cebuladeals #gry #pcmasterrace #steam #origin #easports #fifa #fifa19 #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)