Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.
  •  

Wykoparka v2.1 poleciala do Marketu

- [NEW] Możliwośc ustawienia czestotliwości wyświetlania ekranu powitalnego
    - [NEW] Kliknięcie na nicku autora znaleziska otwiera okno podglądu z jego profilem
    - [UPD] "Pasek płci" dodany do listy profili dostępnych w edytorze treści
    - [UPD] Poprawiona kolejnosc przycisków w Quickbarze
    - [UPD] Dodana obsluga linkow "/entries"
    - [UPD] Poprawka edytora tresci dot. nieprzełączania IME na wielkie litery na początku nowych zdań
    - [FIX] Tablet: przywrócony przycisk dodawania nowego wpisu na mikroblogu (@Slababateria)
    - [FIX] Przywrócony dostęp do osadzonych mediów (komentarze do znalezisk, wpisy + komentarze na mikro)
    - [FIX] Przywrócone menu kontekstowe (na listach) dla znalezisk oraz wpisów na mikroblogu
    - [FIX] Poprawiony crash aplikacji w niektórych przypadkach przy wejściu na własny profil

Do pobrania z Google Play (pewnie chwile zajmie aktualizacja): https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.webnet.android.wykoparka
    albo z naszego serwera: http://wykoparka.pl/apk/

#android #wykoparka

+: ShadowOfWolf820, k......2 +8 innych
    •  

@WebnetMobile: Mi jeszcze nie wykryło, że jest nowa :/ Ale i tak dziękuje za aplikację, #maciej mi groził banem jak go spytałem czy mam fajna aplikację na telefonie pokazując Wykoparkę :D

•  

@WebnetMobile: A mi ciągle nie chce działać po jednym dniu i muszę restartować (ubijać) aplikację... :/

•  

@Mhrok: jakies detale?
      @Froto: wrzucilem APK tez na nasz serwer: http://wykoparka.pl/apk/

•  

@Froto: bo sam pewnie uzywa, tylko boi sie coming out zrobic :)

•  

- [FIX] Tablet: przywrócony przycisk dodawania nowego wpisu na mikroblogu (@Slababateria) @Slababateria

•  

@WebnetMobile: :D
      Dla potomnych QRcode

źródło: qrfree.kaywa.com

•  

@WebnetMobile: HTC Wildfire z andkiem 2.3.7 CM, wykoparka 2.0.3, Najczęściej przy połączeniu przez sieć (nie wifi) nie ładuje żadnej treści i wywala błąd, chociaż ostatnio na niedomowym wifi też nie działało. Jak się to powtórzy przy tej wersji to możecie liczyć na dokładne info co jak i kiedy się działo. Zawołam na mikro z tym.

•  

@Mhrok: zerknij tu: http://wykoparka.pl/logs/ jak takie cos wystapi zastosuj i pokaz mi te logi

•  

To jeszcze dodaj opcję "moje komentarze" a po kliknięciu w któryś przenosi mnie od razu do tego komentarza. Obecnie widać jedynie w jakim wątku napisałem komentarz i muszę go ręcznie szukać

•  
      d..............i

0

@WebnetMobile: (・へ・)

•  

@tom8823: nie bardzo. mozesz miec pare np. komentarzy do znaleziska i problem. Ale jeśli jesteś zalogowany to Twoje komentarze sa oznaczone innym kolorem tła

•  

@WebnetMobile: No tak ale jak komentarzy jest 500 to wex przewijaj i staraj się wylukać inny kolor komentarza. Moze jednak da rade?

•  

@tom8823: dodam do TODO i sie zobaczy ;-)

•  

@WebnetMobile: Czały czas mi wylatywała na nexusie 7, nie spodobał mi się intefejs gdzie połowa ekranu to mikroblog. Wywaliłem wpizdu.

•  

@straznik_teksasu: Twoj "bug report" jest niestety bezwartosciowy generalnie w takiej formie (i sadze tez ze to bzdura po prostu). A ekran podzielony jest na 3 czesci a nie na 2 i gdybys chwile poklikal to bys zauwazyl ze mozna bez problemu wczytac tresci do dowolnej kolumny (long tap zamiast zwyklego np. W menu)

•  

@WebnetMobile: nie bzdura, tylko jak włączam apke na dzień dobry dostaje radosny komunikat że program przestał działać, prawie za każdym razem. Jeśli dobrze pamiętam to wysłałem bug raport z mojego nexusa, ale chyba nie wysiliłem się w opisie. Jak będę pamiętał po pracy to zreprodukuje i wyślę go jeszcze raz.

No i może dam jeszcze jedną szanse i spróbuje przetestować ten widok kolumn, no i usunąć to czarne tło jeśli się da bo mnie to irytowało.

•  

@straznik_teksasu: wykoparka na pewno ma pare bugow natomiast zgloszenia slane via Google sa sredno uzyteczne niestety (ten mechanizm po prostu jest to niczego). Jesli ci sie wywala powtarzalnie, sprobuj zaobserwowac kiedy dokladnie, zeby mozna bylo to sprobowac powtorzyc. Ciemna kolorystka poki co nie jest zmienialna - pozniej bedzie.

•  

@WebnetMobile: Kiedy odpalam aplikacje, na dzień dobry wywala błąd że wykoparka została zatrzymana i muszę zamknąć aplikacje. Zdarza się to prawie za każdym razem, ale po kilku próbach mogę korzystać a aplikacji. Błąd występuje na nexusie 7. Nie jestem pewien tylko czy to jest ta wersja, czy przedostatnia. Po pracy to zweryfikuje.

•  

@straznik_teksasu: sprawdz z 2.1. jesli bedzie nadal wystepowalo, sprobuj zobaczyc na jakim ekranie konczysz jak wychodzisz z aplikacji. Bo moze jest problem nie z uruchamianiem a powrotem.

•  

@WebnetMobile: Używałem przez kilka dni i nie znalazłem edycji własnych komentarzy. Czyżby faktycznie tego nie było? Jak dla mnie to dyskwalifikuje nawet najlepszy program, bo i tak muszę go uzupełniać oficjalną apką.

Dołączam się też do opinii tych, którym brakuje jasnego motywu do wyboru.

•  

@Altar: edycja bedzie wkrotce, bo nie jest skonczona jeszcze

•  

@WebnetMobile: Dzięki za info. Jak tylko pojawi się ta edycja, zainstaluję wykoparkę ponownie. Przy okazji dodam parę swoich spostrzeżeń.
      - jak pisałem - przydałby się jasny motyw (wiele osób ma przesyt czerni w Androidzie),
      - ikonka koparki ;) Może dalibyście coś bardziej pasującego do innych ikonek? :)
      - okienko pisania komentarzy jest ładne, ale przesłania inne komentarze, które moglibyśmy chcieć sobie podglądać. Warto czasem zrezygnować z urody na rzecz funkcjonalności.

•  

@WebnetMobile: Jeszcze jedno: opisy pod znaleziskami na głównej i w wykopalisku są teraz skracane. Przydałby się wybór tego w ustawieniach: wyłączone / skrócone / pełne.

•  

@Altar: mozna. dodam do TODO

•  

ikonka koparki ;) Może dalibyście coś bardziej pasującego do innych ikonek? :)

Mi tam sie podoba :) Jak ktos narysuje cos fajniejszego w to miejsce to moge rozwazyc wymiane, ale sam z siebie raczej tego zaczepiac nie planuje aktualnie.

- okienko pisania komentarzy jest ładne, ale przesłania inne komentarze, które moglibyśmy chcieć sobie podglądać. Warto czasem zrezygnować z urody na rzecz funkcjonalności.
      @Altar: okno edytora jest ponad lista wiec nawet gdyby nie zaslanialo nic to i tak nie masz dostepu do listy pod spodem (nic nie przesuniesz etc). Moze dodam w przyszlosci edytor wbudowany w liste ale to za dluzsza chwile.

•  

@WebnetMobile:

Mi tam sie podoba :) Jak ktos narysuje cos fajniejszego
      Sama w sobie jest ładna, tylko jakoś nie pasuje. Może obuduj ją zaokrąglonym kwadracikiem i będzie ideał :)

okno edytora jest ponad lista wiec nawet gdyby nie zaslanialo nic to i tak nie masz dostepu do listy pod spodem (nic nie przesuniesz etc).
      Właśnie nie bardzo wiedziałem jak to opisać. Właśnie o to mi chodziło, że jest na wierzchu. Nie znam się na pisaniu aplikacji i nie wiem, na ile to jest problematyczne, ale większość apek korzysta z jakby "wbudowanego" mechanizmu Androida (?).
      W każdym razie jest okienko i można je sobie przewijać razem z resztą zawartości okna aplikacji. Tak mamy w oficjalnym Wykopie. Rozwiązanie jest na pewno mniej atrakcyjne wizualnie, ale praktyczniejsze.

•  

@Altar: Nie ma tutaj "wbudowanego mechanizmu" zadnego do uzycia. Mozna otworzyc edytor jako oddzielne "okno" (co robie) albo wcisnac go w liste. Z pewnych powodow wciskanie w liste jest bardziej problematyczne bo pojawia sie pare przypadkow do obsluzenia (typu user cos zaczal pisac a teraz nagle kliknal ze chce przejsc w inne miejsce aplikacji - mozna nic nie robic ale straci przez to cos co pisal i w bardzo duzym procencie to nie bedzie celowe dzialanie. A tak mam edytor na wierzchu i mase problemow z glowy :)

•  

@WebnetMobile: A tak, zdarzają się w aplikacjach problemy, o których piszesz. W oficjalnym Wykopie problemy są głównie, kiedy dodajemy kogoś do odpowiedzi, cytujemy, itp. Ostatecznie nie wiadomo, czy komentarz nie wyląduje gdzieś na końcu. Może faktycznie lepiej to zostawić w osobnym oknie. Może za to rozważ sytuację, żeby w tym oknie został wyświetlony chociaż ten konkretny komentarz, na który odpisujemy.
      Widzę, że w międzyczasie dodałeś wpis o nowej wersji. Zaraz pobiorę i będę dalej obserwował :)

•  

@Altar: jakies wsparcie dla cytowania wiadomosci na ktora odpisujesz mam w TODO. Mysle ze w kolejnej wersji juz bedzie