Wpis z mikrobloga

@GetBackToKansasCityDorothy @jamtojest

Doszły do mnie te słuchaweczki #unitra (dokanałowe)

Pierwsze wrażenia:

- Wyglądają zacnie. Dodatkowe punkty za logo unitry daje 9/10 :D

- Jakość wykonania widać, że nie jest mega solidna. Chińska tandeta też to nie jest, ale już widać, że trzeba będzie uważać na cieniutki kabelek chociażby. 5/10

- Jakości dźwięku nie sprawdzę teraz i tu, ale pod telefonem ku mojemu zdziwieniu grają bardzo głośno, przyjemnie a bas rozwala łeb :D

Wstępne wnioski: Jak na sprzęt za który zapłaciłem 27zł to brać i nawet się nie zastanawiać. Jedno jest pewne, są wiele, wiele więcej warte. Za > 80zł też bym je kupił. :)

P.S. Trzeba pochwalć też sklep. Mimo, że nie mają płatności online i trzeba było zapłacić przelewem, zamówione wczoraj doszły dzisiaj :D Szacun

#rtv #audioboners #sluchawki
  • 9
@npsr: Dzięki za zawołanie i opinie. Czyli jest mniej więcej tak, jak myślałem, czyli raczej lepsze niż normalna chińszczyzna. Aż sam mam ochotę kupić, mimo że nie potrzebuję ;) Tylko mnie kusi ten drewniany model.
@jamtojest: zapewne na początku chcą powalczyć ceną a potem podskoczy, więc bierz. Sam się zastanawiam czy nie wziąć na zapas, bo np. w porównaniu z moimi poprzednimi philipsami za ~70zł są nieporównywalnie lepsze. No i unitra ;)\
@cytrynka91: Albo wzrośnie cena. Raczej stawiałbym na to drugie ;) Tym bardziej, że jeszcze jedna ciekawostka:

słuchawki za 27zł mają 2 lata gwarancji :D Zastanawiam się, czy nie kupić więcej :D