Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (18)

Kiedy nie zdążę zamknąć szybko drzwi to kot wybiega mi na korytarz. Dzisiaj sąsiad z synkiem przyglądał się biegającej po korytarzu atencjuszce. Nagle mały pyta:
    - tatusiu, a dlaczego kotek ucieka?
    Ten odpowiada:
    - kotek nie chce być sam w domu, tacie się nie chce ciebie odwozić, a ty nie chcesz iść do przedszkola, a pani się pewnie nie chce do pracy.
    Myśle sobie: ooo ktoś zaczął środę w takim samym nastroju jak ja, że aż zaśmiałam się pod nosem a nagle mały:
    - tatusiu a pani nie mogłaby zostać z kotkiem w domu, a ty ze mną i wszyscy byliby szczesliwi?

To nas młody wyjaśnił
    #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (31)

#rozdajo #praca #pracait #programowanie #programista15k #java #heheszki #chwalesie
    Mirki stało się, wczoraj rozmowa, dzisiaj telefon: "Dzwonię do Pana z dobrą nowiną...". Mam pierwszą pracę jako junior dev! Cieszę się jak cholera, więc z tej okazji robię #rozdajo!

Jutro o 12:00 spośród plusujących wylosuję osobę, której wyślę flachę jakiegoś alko do 50zł (no bo wypłata pierwsza za miesiąc( ͡° ʖ̯ ͡°)), a prócz tego przeleję 50zł na wybrany przez zwycięzcę cel na pomagam.pl, jeśli wylosowana osoba jest niepijąca to przeleję 100zł na wybrany cel (nie przelewam równowartości flaszki na konto, albo flacha albo 100zł na cel charytatywny).

No i w imię zasad: zielonki out.
    pokaż całość

odpowiedzi (44)