Gorące dyskusje ostatnie 12h

Po miesiącach obserwacji działań #mcdonalds i cen w tym lokalu a także kuponów stworzyłem pięć różnych opcji jak najtaniej najeść się w najlepszej restauracji na tej ziemi czyli mcdonalds

dajcie znać czy bylibyście zainteresowani takimi zestawami jak najbardziej zaoszczędzić a jak najwięcej zjeść. Dodam że stołuję się w mcdonalds od 5 lat a od 8 miesięcy nie było dnia żebym nie wydał tam mniej niż 15 zł więc nie jestem pierwszy lepszy zjadacz chleba

#jedzzwykopem #fastfood #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (42)

Tydzień temu pisze do mnie kumpel,żebym uratowała mu dupe i zrobiła przelew za 3 stówki za jakiś tam rachunek. Myśle, no jak jest w potrzebie, pisze, ze odda, jakieś tam zaufanie mam, to pomogę. Pisze następnego dnia, ze dzisiaj, albo jutro mi wyślę. Potem nagle dwa dni później, ze „jutro ci wyślę” w poniedziałek pytam: dostaje odpowiedz „moj ojciec miał zrobić, potem go zapytam”. Skończyło się tak, ze podobo wysłał wczoraj(jutro minie tydzień) a ja musiałam specjalnie jechać do centrum, żeby wpłacić we wpłatomacie na własne rachunki, bo akurat niedużej sumki zabrakło XD pisze do niego coś w stylu „grr muszę jechać do wpłatomatu” na co on...... (zdjęcie poniżej)

XDDDDD AHA DZIEKI ZIOMEK NIE MA SPRAWY OD TERA ZAWSZE MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ
    #heheszki #rakcontent
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

Za każdym granym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #gry

odpowiedzi (5)