Wpis z mikrobloga

#zmianynawykopie #spamowanietagiem #oswiadczenie #zmiany #michau #maciejpsuje #mirkomajdan #rmo #radaocaleniamirko #nowywykop

@maciejkiner @m__b

tl;DR - Zmiany nie ingerujące w mirkoblog - patrz na rysunek - segregacja wpisów - posprzątanie śmieci.

Słowem, każdy moze pisać w takim tagu # kaktuswnorwegii - ale za pomocą jednego guzika mogę mieć tylko wpisy od kaktusa.

Mam rozwiązanie problemu nadmiernego zaśmiecania tagów!

Na przykładzie np. osławionego tagu "# kaktuswnorwegii" [ nie chce wołać - 1k osób ]

albo tagu "# don"

Mianowicie chodziło by o to by móc kategoryzować to co chce się oglądać w danym tagu. Słowem, każdy moze pisać w takim tagu # kaktuswnorwegii - ale za pomocą jednego guzika mogę mieć tylko wpisy od kaktusa. Są tagi, w których autorzy specjalnie piszą swoje autorskie rzeczy - wszyscy wiemy, że wykop to miejsce gdzie każdy może pisać gdzie chce, co chce i nie ma tutaj cenzury - no ale umówmy się, niektóre osoby specjalnie oznaczają się jakimiś nieodkrytymi tagami [takimi jak #don czy #kaktuswnorwegii ] po to by oddzielić swój "mikroblog" od reszty.

Na rysunku przedstawiłem jak by to mogło wyglądać - mianowicie wchodzę na tag i po prawej stronie w zakładce mam wpisy np. 3 osób, które zgromadziły sumarycznie pod danym tagiem największą ilość plusów. Za pomocą jednego guziczka mogę wyselekcjonować wpisy w tym tagu od jakiejś konkretnej osoby.

Ta propozycja rozwiązuje w większości problem spamowania tagiem..

Jest jeszcze oczywiście problem powiadomień - ale wy [administracja] o tym doskonale wiecie i pewnie jeszcze w tym roku to rozwiążecie.

Co o tym myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam dodatkowo: @donmuchito1992 @pan_kaktus @irecky @TadeuszSynZygmunta @powodzenia @oskarek89 @kontra
Pobierz
źródło: comment_9clp3IwWXYEMeaFJRxCuQYldNdAfLPDb.jpg
  • 10
@DOgi: ale i tak przy tym rozwiązaniu każdy będzie mógł tagować wszystko co chce - mimo wszystko nie każdy będzie miał ochotę to czytać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozwiązanie jak z reddita nie wchodzi w grę [takie jest stanowisko @maciejkiner jak i administracji wykop.pl] dlatego można by wprowadzić swoje nowatorskie rozwiązanie omawianego problemu.
@kontra: zawołałem kilka przykładowych osób, które piszą na mikroblogu statystycznie więcej/lepiej od innych. Osoby, które na pewno bardziej ode mnie związane są z tym serwisem.
@pwolski93: Z tagami na pewno trzeba coś zrobić, bo ilość spamu jest zatrważająca. Można to zrobić jak piszesz, ja jeszcze myślałem żeby np. była możliwość ustawienia: dostaję powiadomienie o tagu powyżej iluśtam plusów. - tylko dla najlepszych wpisów @wykop