Wpis z mikrobloga

Uwaga! Dawno nie robiłem #rozdajo #losowanie #konkurs, więc czas na małe wietrzenie magazynów przed wyprzedażą #steam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyciągnąłem wnioski z poprzedniej akcji i wprowadzam kilka zmian:

-Gry do wygrania będą jawne od początku, co zaoszczędzi mój czas przy ewentualnym dostosowaniu się z nagrodą do zwycięzcy, ale też utnie spekulacje w stylu 'Pewnie darmowy BF3 ' :)

Nie przejmujcie się, jeśli już macie daną grę. Z nagrodą możecie zrobić co chcecie; sprzedać, oddać komuś, a nawet aktywować na własnym koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Do wzięcia udziału w losowaniu z komentujących, trzeba będzie napisać komentarz o określonej treści (o czym poniżej). Ułatwi mi tworzenie listy do losowania, bo w tej kategorii było to najbardziej czasochłonne.

-Shadowban :D! Dla tych osób, które mnie odobserwowały po ogłoszeniu wyników ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tylko na okres jednego losowania, więc wypatrujcie następnej akcji ;)


-Losowanie specjalne: Jeśli zainteresowanie będzie wyższe niż przy poprzedniej akcji, dorzucam do puli nagród kolejną grę, która zostanie wylosowana z osób zgłoszonych do któregoś losowania (lub wszystkich trzech, więc można 'kupić' 3 kupony w tym losowaniu. Tutaj gra pozostanie niejawna. Bo jeszcze nie wiem co by się nadało ^^

-Podobnie jak poprzednim razem, w losowaniu mogą wziąć osoby, które mają konto starsze niż 3 miesiące i dobrze by było, gdyby wykazywały one jakąś aktywność, a nie 2 oddane plusy i 1 komentarz, bo uznam to za multikonto, aktywowane specjalnie do tego typu akcji ;)

To tyle słowem wstępu. Przejdźmy do nagród:

#atencja: Jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu gry Serious Sam 3: BFE + Serious Sam 3: BFE Bonus Pack, napisz komentarz o treści: SS3. Przykład. Bez zbędnych spoilerów etc ;)


#fejm: Jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu tzw.nagrody głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°) którą w tym wypadku będzie Hitman Absolution: Professional Edition, zaobserwuj mnie

#plus: Jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu jednej z trzech poniższych gier, daj plusa

-Killing Floor

-Natural Selection 2

-Hard Reset

Tak więc tym razem do wygrania aż 5 gier, a może i 6, jeśli dojdzie losowanie specjalne. zapisy zamykam wraz ze startem steamowej wyprzedaży (19 czerwca o 19:00), a losowanie odbędzie się najprawdopodobniej w nocy, z 19 na 20 czerwca. Wyniki wraz z filmikiem z losowania standardowo będą na #guraxolura, a zwycięzców będę wołał.
  • 67