Wpis z mikrobloga

Dzien dobry! :)

To znow ja... :) Chociaz dzisiaj jestem tak srednio potrzebny, bo przeciez dzis NIEDZIELA! :)

A w niedziele poziom szczescia wzrasta ;)

Mozecie sie troszke #!$%@?, pelen chillout :) (pozwalam Wam :P)

Idzcie sobie do parku, na spacer, na lody, na obiad gdzies albo... sami ugotujcie obiad! To proste, a daje tyle frajdy! :)

Dzis #!$%@? - poziom over 9000. Ja... przykladowo zaraz ide jeszcze troszke dalej pospac, tak do 11 ;)

Mirki, ktore ida dzis do pracy/musza sie uczyc - jak to mowi gwiazda peru "Nie lekajcie sie" - to szybko zleci... a pozniej #!$%@? :P

Dzisiejszy dzien oglaszam dniem #!$%@? sie :)

Pamietaj - co mozesz zrobic dzis - zrob jutro - bedziesz miec dodatkowy dzien na #!$%@? sie :)

Muzyczka w tle.... lozko... i ja :) O tak.... taki plan! :)

Moze jak wstane 2-gi raz - dodam 2-gi motywujacy wpis? :) Kto wie!

Proponuje mala wymianke - tak jak jest sub4sub - zrobmy usmiech4usmiech - ja zaczynam!

:)

Wiecie, ze mamy juz lato w pelni?! Moze pogoda o tym nie swiadczy - jednak mamy lato! WOW! :)

Pamietam, jak kiedys z utesknieniem czekalo sie na lato, bo przeciez wakacje, bo przeciez wolne od szkoly ;) To byly czasy... ;) Wiec... zrobmy sobie dzis wszyscy pierwszy dzien wakacji ;)

#motywacyjnepowitanie #depresja #dol #motywacja #dziendobry #czesc #niedziela ##!$%@?
  • 9
@Mam_Glupi_Nick: Cóż no ja akurat tą niedziele tak raczej spędzę ;-)

No choć muszę coś na egzamin poczytać, bo w czwartek mam ostatni...

Też może bym wylazł gdzieś, ale w taką pogodę jaka u mnie to aż nie ma się ochoty :/