Gorące dyskusje ostatnie 12h

Moja mama jest mistrzynią robienia dram. Rozmawiałam z nią przez telefon i coś wspomniałam o pieczeniu ciasta. Ona od razu mi powiedziała, że podyktuję mi cały przepis na jabłecznik, tylko weźmie go od cioci Bożeny. Ja na to, że nie ma takiej potrzeby, bo znalazłam ciekawy przepis w internecie i skorzystam z niego. No ale... jak to w internecie? Gdzie w internecie? Jakieś przepisy od obcych zamiast RODZINNYCH?! Potem dostałam od niej wiadomość w stylu "widze corko ze wszystko sobie umiesz sama zrobic... no to dobrze.... stara matka ? na co to komu... tradycje... jakbys czegos chciala to dzwon do wujka bo ja NIE WIEM CZY ODBIORE".

Nawet się tym nie przejęłam, bo takie dramy odwala co 2 tygodnie. xD
    #logikarozowychpaskow #rodzina
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

kurwa za postowanie tych chińskich bajek powinna być kosa w plecy i pięć chujów do dupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

odpowiedzi (38)

Zgodnie z obietnica napisze na czym polegala rozmowa z moja mami odnosnie wesela na ktore mialam niby isc a nie poszlam. Będzie raczej krotko.

Otoz jak zadzwonilam do mamy i moze niepotrzebnie ale troche naskoczylam na nia to okazalo sie, ze potwierdzila bo:
    - jak za pierwszym razem odmowilam pojscia (ok. 2 miesiace temu) to z nia rozmawialam, mowilam ze na pewno nie ide na to wesele i wytlumaczylam dlaczego. No i mamusia skwitowala rozmowe, ze jak zmienie zdanie to mam dac jej znac. No nie zmieniłam, więc nie dałam znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Jak to zinterpretowała moja mama? Ze chyba skoro nic sie nie odzywam i nie potwierdzam jej drugi raz ze nie ide to znaczy ze zdanie zmienilam xDDD nie pytajcie mnie dlaczego bo sama do tej pory sie lapie za glowe co to za jakas pojebana #logikarozowychpaskow
    Skonczylo sie na tym, ze mama sie do mnie nie odzywa bo uwaga

pokaż spoiler narobilam jej wstydu przed kuzynka xDD i postawilam w zlym swietle jako osoba ktora nie umie wlasnej corki wychowac ( ͡º ͜ʖ͡º)

chuj ze na dzien matki zafundowalam jej wyjazd do spa za ~600zl z ktorego chetnie skorzystala. jestem niewychowana i chuj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Info dla tych co zarzucaja mi zarzutki ( ͡° ͜ʖ ͡°) na lubelszczyźnie - a stąd pochodzę - na kuzynki mowi sie rowniez zamiennie siostra cioteczna. nie nie myle sie we wlasnych zarzutkach (bo przede wszystkim nimi nie sa xD) - po prostu staram sie unikac tych samych slow w opowiadaniu. Zasada j. polskiego jeszcze z podstawowki.

Dla tych co ciagle chca dowodu dolaczam nagranie z rozmowy z mama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler https://www.youtube.com/watch?v=dvBRwSQ1mx0

___________________________________________________________________________________
    #opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
    pokaż całość

odpowiedzi (83)