Gorące dyskusje ostatnie 12h

1. Bądź Miłosz
    2. Wygraj Wielki Finał 1 z 10 ryzykując jak pojebion bo dajesz cały czas na siebie.
    3. Idź do Milionerów
    4. Rozwiąż zadanie eliminacyjne w niecałe 3 sekundy
    5. Odpadnij na pytaniu o piosenkę Roguckiego, którego prawie nikt nie słucha.
    6. Wygraj tysiąc złoty mając wiedzę, że mógłbyś spokojnie wygrać pół miliona
    7. Brak Profitu

#takbylo #milionerzy #kurwamac #1z10 pokaż całość

odpowiedzi (15)

Był u mnie ostatnio klient, coś mówił do siebie. Sprzedaje mi telefon, nagle do siebie mówi
    - Kurwa nie rób tego
    - ale ja go nie chce
    - kurwa huju nie rób
    i zaczyna ze sobą rozmawiać. Trochę się wystraszyłem. Powiedział mi żebym zaczekał bo musi dokończyć rozmowę xDDD
    Powyzywał się ze samym sobą po czym sprzedał telefon xDDDD

Parę tygodni wcześniej przyszedł klient, chce sprzedać laptopa. Daje mi go, patrzę,a tu nowy lenovo.
    Wyszukuję modelu na allegro po czym mówię mu że dam mu 1700zł ( na allegro stał od 2900 )
    Spisujemy umowę po czym domyśliłem się że może być łatwo i mówię : Jednak nie mogę dać 1700, MAX 1500. (trochę się bałem tego sprzętu )
    Zgodził się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
    Seba wyklęty wyszedł z gotówką. A teraz co jest najlepsze :
    Laptop brany w ten sam dzień godzinę przed sprzedażą w jakimś rtv agd za kwotę 3400zł na raty + ubezpiecznie za 1000zł . Sebuś sprzedał go za 1500zł. Co trzeba mieć w głowie tego nie rozumiem xDDDDDD
    Myślę że to jest forma kredytu xD bierze raty bo wie że mu kredytu nie dadzą i pozbywa się połowy kwoty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#perelkilombardu #coolstory trochę #choroby co do pierwszej historii #patologiazmiasta
    pokaż całość

odpowiedzi (67)

Samozaoranie Lisa. Kolejne #bekazlewactwa #lis #twitter

odpowiedzi (12)