Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Wyścig szczurów" z 2001 roku. 75,61% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 6,45. To mniej niż na filmwebie (6,6) i tyle samo co na IMDB (6,4).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Coco" z 2017 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie w środę - zajmiemy się wtedy filmem "Incepcja" z 2010 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Ważne: od dzisiaj jeśli chcesz być wołany do następnej ankiety, musisz zaplusować ten wpis. Chodzi o to, by niepotrzebnie nie dublować plusowanych komentarzy (było 4, teraz będzie 3).

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • odpowiedzi (41)

 • avatar

  Kilka miesięcy temu zaginął mój przyjaciel. Miesiąc temu go wyłowili z jeziora. Nie miał nawet oczu.
  Dzisiaj dostaję takie wiadomości na msng od jego najlepszego kumpla.
  Kochał mnie w sumie 7 lat, tylko raz mi o tym powiedział 7 lat temu i mówił to bardziej w żartach.
  #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw

  odpowiedzi (87)