Wpis z mikrobloga

@zwierzak2003 @Dziki_Bigos @jesse_pinkman @10paszonow @yshtarr @metaforyczny_kierowca: @Kangel: @ojaadaj20: @Sienaq: @Crecha: @mwk2009: @ycnamocaba: @TomgTp: @anonim1133: @megoff: @filiprock: @xXProLiteXx: @knysha: @johni4k: @silent_digger: @PanKara: @Kinoll: @bimbambom: @aniawplaszczu: @t3rmi: @Little_Juice: @sidhellfire: @subterranean4: @Akukaracza: @matiit: @Rincewind: @austra: @emio: @Wozyack: @Szab: @rineo: @kote: @Dredu: @Nadrill: @kate1990: @babydoll: @Wozyack: @Theia @13czarnychkotow @emio @KaczuszkaSpodDzbanuszka @yshtarr @Little_Juice @cinek687 @t3rmi @szalony_kefir @bialaowca @mwk2009 @kote @austra #wolajo #wroclaw #wroclawskiewykoppiwo #wroclawskiepiwozwykopem

Wołam spamlistę wrocławskiego wykoppiwa oraz wczoraj udzieląjace się osoby w temacie.

Zatem czas coś konkretniej już podsumować - proszę o bardziej konkretne deklaracje obecności w celu rezerwacji stolika na odpowiednią ilość osób (będzie zapas ;)) )

Proponuję PIATEK godzina 21+ w http://www.czeskipub.pl/ ale oczywiście można dojść później (o ile znajdą się wolne krzesła @zwierzak2003 sie smieje w tym momencie ;) )

Knajpka spokojna, dobrze zaopatrzona, ceny nie wysokie, znakomite CZESKIE PIWA których nigdzie indziej nie spróbujecie. Jest też bilard, rzutki, itp. Łatwy dojazd w ciągu dnia - należy wysiąść przy MAGNOLII i udać się w kierunku ulicy Popowickiej lub na ulicy Popowickiej autobusy 127,135, 122, 103, 435 i coś chyba jeszcze. W nocy dostępne są trzy linie nocne autobusowe (dwie spod Magnolii i jedna z ul Popowickiej) - co 30 minut jest nocny transport :)

Knajpka czynna jest do 1 w nocy czyli tyle ile trzeba było zwykle żeby wykopki się radośnie upiły i ubawiły ;)
  • 80
@kote: bez przesady z tym drugim koncem ;) Z buta 20 minut od rynq ale jest tez doskonaly dojazd mpk wiec bez przesady. Chodzi o fajne miejsce i wyjatkowe piwa ktorych nigdzie indziej nie ma w miescie. Klimat tez jest ok tam bardzo :)
@kote: na pewno nie jedyna bedziesz wracac :) Oczywiście mozemy znalezc inne knajpę w rynku, obojetne jaką ale poza gwarantowanym tlumem to juz obojetne mi gdzie bo wszedzie indziej te same marne piwa leją ;)
@PanKara: prawde mowiac jak mialo byc wykoppiwo to moglo by po prostu byc dobre piwo a nie sikacze jak wszystkie w rynku :) Zobacz i ocen lokalizacje i dojazd i zawsze mozna zaglosowac i wspolnie cos wybrac :) Z magnolii rzut beretem. Komunikacja miejska z kazdego miejsca dociera a w nocy sa 3 autobusy nocne.
@krisip: Ja będę na bank, i wolałbym Czeski Pub niż jakaś knajpa w rynku, może #!$%@? studenciorów już nie będzie (w sumie nie wiem, bo nie wiem kiedy stdenty wakacje mają) ale tak będą tłumy a tu nie chodzi o to żeby się kisić w tłoku prawda? :D
@krisip: w okolicy rynku jest kilka browarow z dobrym piwem, spiz, bierhalle, zaklad uslug piwnych, na sw atnoniego tez jest jakas piwiarnia a wszystko rzut beretem od rynku
@PanKara: masz slusznosc, tylko pewnie beda dzikie tlumy w rynku, spiz oklepany i kwasne piwo niesmaczne, maly wobir, bierhalle - slabe piwo i chore ceny - 9zl 0.4L i maly wybor! Zaklad uslug - maly wybor piw i tlumy dzikie ;)
@krisip: Spoczko, tak tylko pytam i piszę - bo sama jeszcze przecież nie wiem, czy będę. I nie dzwoń, daj spokoj, nie rób sobie kłopotu. :) I żeby nie było, że sam hejt od wykopków - fajnie, ze komuś [Tobie] chciało się zorganizować takie spotkanko, dzięki w imieniu wszystkich :)
Czy będę zależy od zdrowia. Bo czasami czuje się super, a innego dnia leże nie żywy w łóżku.

Mogę wziąć moje Mondeo i zebrać 4 osoby z okolic Żernik / Nowego Dworu.
@krisip: Dla mnie jest to świetna miejscówka, ale skoro tyle osób narzeka, to może jakiś pub w nasypie kolejowym? Tam też da się znaleźć dobre piwo, są litovele, primatory, holby etc. W miarę blisko dworców, rynku, arkady pod nosem, więc praktycznie w każdą stronę można komunikacją pojechać.
@krisip: Ja się zgadzam z @Dzaa88: - wolę lekko dalej od rynku i fajnie zamiast tłoku, ścisku i rozrób :) i to pomimo faktu ze będę w mało wygodnych obcaskach zapierdziulać od co najmniej 18 :)

ja będę :) nie wiem o której i nie wiem jak tam dotrę ale będę :)