Wpis z mikrobloga

@KREM_Z_BROKUL: Najlepsze są okładki z Latkowskim, jakiś typ bez twarzy, pistolet i bodajże Wprost na biurku ;). Zawsze też śmiecham z wpisów "NASZE ŚLEDZTWO". Aż raz sobie przeczytałem, zainwestowałem. Śmiechłem wtedy jeszcze bardziej.

@Feelsmaniak: Sprawdź na Wirtualnemedia, ale wiem, że pierwsza jest Polityka, potem Newsweek i wSieci.
@KREM_Z_BROKUL: @Feelsmaniak: @WlasciwosciBetonu:

W nowym wydaniu tygodnika „wSieci”: Marzena Nykiel pisze o medialnych manipulacjach w sprawie prof. Chazana, Łukasz Warzecha przestrzega przed nadawaniem wyższości prawu stanowionemu nad naturalnym, Wojciech Surmacz kontynuuje wątek śledztwa dziennikarskiego w sprawie kolejnych odsłon i bohaterów afery taśmowej, a Marta Kaczyńska, która dołączyła do zespołu felietonistów pisma, w swoim debiutanckim komentarzu przekonuje, że udany wakacyjny wypoczynek nie musi rujnować domowego budżetu.
@Feelsmaniak: To jest w cholerę możliwe, bo reprezentuje on najbardziej skrajne, przerysowane i często krytykowane nawet przez bardziej umiarkowaną lewicę poglądy, normalnie jakby czytał prawicowe fanpejdże a potem robił to co najbardziej wystawia lewicę na pośmiewisko xD

Szumi, własc. Izaak Sumistein, agent prawicy niosący śmierć, pożogę i kompromitację lewaków xD