Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (20)

OLX to jest naprawdę stan umysłu. Reasumując - wystawiłem sprzęt za 1/8 wartości nowego, dokładnie 400 zł. Zadbany laptop, ale po gwarancji, bez kilku gumek, bez oryginalnego zasilacza, z widocznymi śladami użytkowania. Napisał do mnie gość, że ma syna, prace i da mi za niego 200 zł. Od razu usunąłem wiadomość i go zablokowałem. Napisał z innego konta, że da 100 zł, po chwili napisał, że bierze go za kawę, wydzwaniał do mnie od 6:11 w sobotę. No więc postanowiłem się z nim umówić.

Teraz do mnie wydzwania i straszy sądem, policją i prokuraturą i że mam mu oddać przedmiot za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#olx
    pokaż całość

odpowiedzi (88)

Uwaga ogłaszamy kolejne #rozdajo o wartości 100 zł!
    Z racji tego, że otworzyliśmy 2 miesiące temu nowy sklep (na razie sprzedaż na allegro, olx i etsy), chcielibyśmy podarować taki oto upominek mirkowi lub mirabelce. Jutro o 19:00 zostanie wylosowany wygrany.

Wystarczy zaplusować ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ci którzy zaobserwują nasz profil będą wołani w następnych rozdajo

A jeśli chciałby ktoś kupić taką oto ramkę to może zajrzeć na nasze ogłoszenia w linku poniżej, mamy jeszcze inne obrazy z mchu oraz prezent z mchu, który ciszy się ogromnym zainteresowaniem.
    https://zielonyprezent.olx.pl/

#wykop #prezent
    pokaż całość

odpowiedzi (40)