Wpis z mikrobloga

@dreaper: to zależy gdzie byłeś. Tam mieszka prawie 40 tys. mieszkańców. Owszem nie jest to miasto kulturalno-rozrywkowe, ale za dzieciaka w czym problem? Żaden :)

I co fajnego w Policach, dużo tam zieleni.

@Ilovestripes: to czy działa wam dworzec to nie wiem, ale skoro mówisz, że nie to mogę ci tylko wierzyć na słowo i powiedzieć, że nawet dworca kolejowego w tej mieścinie nie macie :D

Z tym lasem to fatk. Do okoła jest las, z resztą podobnie jak w Czarnobylu :))
@dreaper: połaź tam kiedyś trochę i pomiń w krajobrazie budynki z wielkiej płyty, a może trochę zmienisz zdanie. Nie chodziło mi o las dookoła, ale zieleń w mieście też. W gruncie rzeczy po co ten dworzec jeśli jest dobra komunikacja miejska, a z niego można było dojechać do Szczecina tylko bądź w drugą stronę do Nowego Warpan/Trzebieży. Utrzymanie by się nie opłacało dlatego zamknęli. W Szczecinie też działa tylko parę stacji
@dreaper: żadnej gównoburzy nie zaczynam, nie rozumiem o co Ci chodzi w ogóle, jak już to teraz ty zaczynasz stwierdzeniem "Szczecin >>>>>>>>>>> Police ;D", dla mnie to zwykła wymiana zdań.

Byłeś w Policach kiedyś tam na chwilę i z góry oceniasz całe miasto, gdzie ja w Szczecinie dużo czasu spędziłam, w wielu jego częściach byłam (tych ładniejszych i tych mniej) i myślę, że mam większy punkt odniesienia w tej rozmowie.

Nigdzie