Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wracam od Marka. Dostał laptopa, był wzruszony oraz szczęśliwy, że go odwiedzam. Sprawa napadu w jego mieszkaniu jest sprzed miesiąca a do tej pory nie może spać bo obawia się, że złodzieje znów wrócą.

  Kiedyś potrąciło go auto i przez to nie widzi i jest niepełnosprawny ale mimo to jest pozytywny z dużą chęcią do życia. Tacy ludzie mnie motywują. Pytaliście po co mu laptop?
  Marek dzięki laptopowi i specjalnemu programowi dla niewidzących może dostawać maile, czytać strony internetowe i wiele innych. To jego okno na świat

  Bardzo chciałem mu pomóc bo wiele portali pisało o nim, mineło niestety ponad miesiąc od włamania a on pracował dalej na starym pożyczonym laptopie od kolegi. Poświęciłem chwilę i popisałem/podzwoniłem po firmach komputerowych. Jako youtuber mam parę kontaktów i tak jedna od razu się zgodziła sprezentować mu laptopa. Walczę też by dostał alarm do mieszkania. Sam Marek chciałby gdzieś popracować, to inteligentny i bystry meżczyzna, pracował kiedyś w wyborczej w Poznaniu, lubi przepisywań teksty z audio na pliki. Może ktos z #poznan chce mu pomóc dalej? Można śmiało pisać mu maile,odpisze.

  Szanuję bardzo osoby niepełnosprawne, które normalnie się komunikują, nie narzekają i działają. Podobnie jak grający na fortepianie mały Igor. Rozmawiając z nim nie wyczułem kogoś niepełnosprawnego. Słyszałem normalnego nastolatka pełnego wigoru. Tacy ludzie mnie motywują bo mi bardzo często się po prostu nie chce, mam tyle możliwości ale czasem wolę leżeć jak leń. Co straciłem? 7 godzin w pociągu, 350pln na bilety oraz trochę czasu na telefony i maile do firm. Zyskałem za to bardzo fajną energię od Marka i poczucię, że coś dobrego zrobiłem. Nie jestem dobrym człowiekiem, uczę się nim być i ciesze sie, że dołożyłem jakąś małą cegiełkę do poprawy jego humoru. On w ogóle co chwile się śmiał, bardzo się cieszył, że przyjechałem i rozmawiam z nim normalnie. Mówił, że uwielbia jak ktoś po prostu szczerze z nim porozmawia nie patrząc jak na kogoś niepełnosprawnego tylko jak na normalnego człowieka. Mądry człowiek, nagrałem z nim krótki wywiad, jak chcecie to wrzucę, warto go posłuchać.

  pozdrawiam

  #poznan
  pokaż całość

  odpowiedzi (133)

 • avatar

  Fajne te pociągi. No i jedziemy. Nic się nie dzieje ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #pokazmorde

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  #pokazforme #silownia #mikrokoksy
  Moje pokaż formę bo jestem zadowolony z efektów jak i tego że w końcu ruszyłem dupę z kanapy po prawie roku nie robienia niczego. Przeglądałem tagi i w końcu sam napisałem też do kogoś czy mógłby mi pomóc. Trafiło na @Estetykatopodstawa i jak dla mnie strzał w 10. Kolega pomógł mi w ułożeniu diety i treningu oraz udziela wielu przydatnych porad.
  Mój cel: wyglądać fit, dobrze się czuć i być sprawniejszym.
  Waga na zdjęciu po lewej ok 91-92 kg początek września 2018 i wtedy też zacząłem dietę jak i treningi. Miesiąc biegałem,a od października tylko siłownia co 2 dni.
  Waga na zdjęciu po prawej(po treningu) ok 82-83 kg #nsfw
  pokaż całość

  odpowiedzi (131)