Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nadal z tego kisne xDD #koronawirus

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Mam pytanie. Mój różowypasek pracuje na umowie o pracę i właśnie złożyła wypowiedzenie z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Żadnej umowy lojalnościowej nie podpisywała. Janusz chce zwrotu 20k za szkolenia i zainwestowanie w sprzęt na którym miałaby pracować. Czy roszczenia Janusza są zasadne? Dołączam zdjęcie umowy którą podpisała #praca #prawo

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Ja nie wiem, jak może bawić tak prostacki i prymitywny humor, którego fundamentem jest rzucanie kurwami i chujami. Nie zrozumcie mnie źle - lubię dobry, chamski żart ale niech chodzi w nim o coś więcej, niż w tych polskich stand-upach. Przecież jak widzę reklamy na Comedy Central i patrzę na to TURBOŚMIESZNE zapowiedzi, to żenadometr poza skalą.

  W temacie tego rodzaju występów zdecydowanie wersja amerykańska. Mistrzowie w swoim fachu tacy, jak Bill Burr, czy Eddie Murphy za swoich złotych lat, kiedy jechał bez pardonu po wszystkich jak leci, tudzież Chapelle, Gervais(tak, wiem że Brytol ale w Stanach bardzo znany, jak wiadomo). W ich przypadku niejednokrotnie przekazują jakieś kontrowersyjne dla społeczeństwa teorie, ubrane w bardzo dobry, nieraz ciężki żart, a sposób opowiedzenia jest nieraz naprawdę mistrzostwem świata.

  Za to w Polsce wychodzi to wyjątkowo nieudolnie i pseudośmiesznie. Poniżej dwa cytaty doskonale oddające moje nastawienie do tego:

  "Pomimo iż standup wywodzi się z zachodu, to polscy standuperzy nie odrzucili tradycyjnych wartości polskiej sceny komicznej i na wzór kabaretów są nieśmieszni"

  "Polski stand-up jest jak Mazurska Noc Kabaretowa dla ludzi poniżej 40. roku życia."

  #bekazpodludzi #bezbek #humor #heheszki #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (68)