Wpis z mikrobloga

#!$%@?, w jakim kraju ja żyję? Mentalność niektórych jest po prostu #!$%@?.

Dzisiaj w nocy kumplowi ojca chcieli ukraść samochód spod bloku. BMW X5 (o takie). Wygięta ramka wokół szyby, rozwiercona stacyjka. No gdyby nie ubezpieczenie, to by facet nieźle zapłacił. Całe wydarzenie miało miejsce koło pierwszej w nocy. Skąd wiedza, że akurat o tej? Bo sąsiadka kumpla ojca obserwowała cała zajście przez okno i myślała, że to on coś majstruje w samochodzie. #!$%@?, o pierwszej w nocy?!

#gorzkiezale #polska #kradno #bmw #zlodzieje #narzekam #coztapolska #coolstory
  • 26
@Druidowski: Mi jak z komórki sąsiad #!$%@?ł dwa rowery za 4k każdy, rozpierdzielajac drzwi łomem w drzazgi, żadna sąsiadka sie nie odezwała (komórka na półpiętrze), dopiero po powrocie z wakacji (dzien po zajsciu) dowiedzielismy się, że sąsiedzi słyszeli jak ktoś robi #!$%@? w środku nocy na 6 piętrze, ale wolała się nie wtrącać. I jak tu #!$%@? ma być normalnie. Oczywiście dowodów brak, że to sąsiad, rowery od razu sprzedane za
@lisu1989: Na pewno obraca większą kasą niż całe moje miasto z Czarneckim na czele. I na pewno multimiliarder mieszka w postkomunistycznym budynku, w którym słychać jak sąsiad w nocy idzie do kibla. I w dodatku nie trzyma auta w garażu tylko przed wejściem.

Brzmi legitnie.
@Tibiasz: zdziwiłbyś się, jaki komfort mieszkań oferują u mnie w mieście niektóre osiedla. Do tego koleś ma własną firmę transportową. No ale Ty musisz od razu pokazać swoje cebulackie rozumowanie, że albo wydał roczną pensję, albo pewnie nakradł.

Nawet mi Cię nie żal Januszu.