Wpis z mikrobloga

@Modelowy: Ustronie nie zachwyca-dojazd na polibudę ~40 minut i zależy mocno od ruchu, warunki w pokojach bez remontu mocno średnie i chyba jakieś jaja z prysznicami były, chyba do piwnicy trzeba schodzić. Ale za to wszyscy znajomi co mieszkali miło wspominają, pod względem atmosfery i ludzi :D Z przenosinami to jak są miejsca to spoko, a z tym bywa tak, że trzeba czatować po prostu aż coś się zwolni. Często ludzie
@orange92: Jeśli chodzi o warunki to jakoś to zdzierżę, ale najgorszy jest ten dojazd :/ Nawet z alcatrazu bym się cieszył, chociaż zazdroszczę mocno bo kumple z EiTi dostali rivierę... Masz taką wiedzę to orientujesz się może które pokoje są po remoncie? Zakładam, że piętrami to idzie, ja dostałem pokój na 3-cim.
@Modelowy: No tak, dojazd najgorszy. Chociaż w wawie to normalne raczej, że tyle się dojeżdża-ja praktyki robię i cieszę się, że tylko ~30minut jadę. Niektórzy znajomi nawet blisko 1h jadą :) Dokładnie nie pamiętam jak z tymi remontami bo ostatni raz w ustroniu byłem 3 lata temu, ale mogę mojego współlokatora zapytać jak wróci, on w tamtym roku mieszkał (o ile nie zapomnę :D )
Również otrzymałam pokój w Ustroniu. Informatyka na MiNI.

Choć ja z tego powodu nie jestem zbyt zadowolona. Trzy kobiety w jednym pokoju = rzeźnia.
@Deireath: Z tego co się orientuje to o ile nie masz jakiś szczególnych okoliczności to wszyscy na pierwszym roku dostają trójki, kwestia tylko gdzie :P Może nie będzie tak źle, jak coś to możesz do mnie wbijać spać, na podłodze oczywiście :)
Nie zawsze. Mój brat na pierwszym roku mieszkał w Sezamie. Pokój dwuosobowy. Budynek wyglądający jak zabytek, ale warunki w pokoju całkiem niezłe, a przede wszystkim... każdy pokój miał łazienkę. Jednak, największy minus - brak internetu.
@Deireath: to chyba zależy od wydziału przede wszystkim, koledzy z EiTi dostali np. Rivierę i chociaż też mają pokój 3-osobowy to wiadomo że dużo większy standard (segmenty, itp.), nas upchnęli wszystkich w ustroniach. Przez jakiś czas będzie trzeba się przemęczyć, bo teraz to już nic nie zdziałasz.
@Modelowy: Odkopuję i pozdrawiam przyszłych sąsiadów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja również Ustronie, 3. piętro. Miałem niestety nadzieję że taki wydział jak MiNI (jedne z największych progów itd.) dostaje trochę lepsze zakwaterowanie...