Wpis z mikrobloga

Hej mirki,

Chciał bym kupić sobie jakiś czytnik ebookow. Zależy mi po pierwsze na cenie, po drugie na tym co by miał wyświetlacz w technologii e-ink. Fajnie by było jak by był dość wytrzymały i ewentualnie jak by miał możliwość zmiany systemu operacyjnego na androida. Najważniejszą kwestią jest cena i e-ink. Reszta to miłe bajery. Poleci ktoś coś ładnie proszę ?

#ebook
  • 6
@Xantras: ja na allegro dorwałem kiedyś bookeen z podświetleniem, cały przyjemny sprzęcik. Z tego co pamiętam to na okazje.allegro.pl często trafiały nowe aukcje. ( Ostatnio mi się nie pokazują jak wchodzę na allegro więc nie wiem czy jeszcze będą. ) Możesz spróbować zapolować na ten czytnik.
@Xantras: Ja tam używam Kindle Classic i jestem zadowlony. Jakiś ziomek w Vobisie, kiedyś mi mówił, że ma za mało opcji jak zmiana jakichś fontów i innych bajerów, ale mnie to nie potrzebne. Czytam wyłącznie w formacie mobi i jest majonez. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xantras: No właśnie mi nie zależy na żadnych bajerach i wodotryskach. Ma działać i tyle. Myślałem, że trochę się płaci za tą całą amazonową otoczkę ale jak nie to pewnie się zdecyduje na classica. WIecie czy wciąż da się ściągnąć reklamy za free ?